اخبار

چهارشنبه 16 مرداد 1398
تعداد بازدید: 160
راه‌اندازی سامانه ارتباطات مستقیم باغبانان و کارگران / فعالیت بیش از  1850 نفر نیروی اجرای در حوزه فضای سبز

راه‌اندازی سامانه ارتباطات مستقیم باغبانان و کارگران / فعالیت بیش از 1850 نفر نیروی اجرای در حوزه فضای سبز

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از راه‌اندازی سامانه پیامکی ارتباط مستقیم کارگران و باغبانان شاغل در حوزه فضای سبز خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم پیام جوادیان با اشاره به وجود بیش از 1850 نیرو در بخش اجرایی و عملیاتی فضای سبز شهر قم گفت: مدیریت سرمایه انسانی حوزه فضای سبز در تمامی سطوح از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم اظهار کرد: با توجه به وجود برخی کاستی‌ها و مشکلات از قبیل تأخیر در پرداخت حقوق و مشکلات بیمه مقرر شد سامانه پیامکی ارتباط مستقیم باغبانان و کارگران راه‌اندازی شود تا نیروهای فعال در این بخش بتوانند بدون دغدغه مشکلات و مسائل خود را مطرح نمایند.
وی ادامه داد: یکی از مهم‌ترین عوامل توسعه در سازمان‌ها نیروی انسانی است و بر همین مبنا در تلاشیم تا شرایط مناسبی را برای فعالیت کارگران، باغبانان و کارشناسان فعال در حوزه فضای سبز مهیا کنیم
جوادیان افزود: باهدف بهره‌برداری حداکثری از توانایی‌های مدیران، کارشناسان و پرسنل برگزاری دوره های آموزشی را در اولویت قرار دادیم و در بحث پرداخت حقوق و دستمزد کارگردان که با افزایش روحیه کاری آنان ارتباط مستقیم دارد نیز اقدامات خوبی صورت پذیرفته  است.
وی در پایان با اشاره به اینکه برآیند اقدامات فوق برخورداری از نیروهای متخصص، کارآمد و متعهد خواهد بود گفت: سامانه پیامکی 30001397 پل ارتباطی مستقیم کارگران و باغبانان فعال در حوزه فضای سبز با مدیرعامل سازمان خواهد بود که با ارسال پیام‌های خود به این شماره می‌توانند مشکلات کاستی‌ها و دغدغه‌های خود را جهت رسیدگی با ما در میان بگذارند.

 

تصاویر
  • راه‌اندازی سامانه ارتباطات مستقیم باغبانان و کارگران / فعالیت بیش از  1850 نفر نیروی اجرای در حوزه فضای سبز
نظرات

نام

ایمیل

وب سایت