اخبار

چهارشنبه 16 بهمن 1398
تعداد بازدید: 199

تحولِ شهر قم در توسعه فضای سبز

رئیس شورای اسلامی استان قم گفت: خوشبختانه در چند سال اخیر با تحول خوبی در حوزه فضای سبز در قم روبه‌رو هستیم که در تعدیل اقلیم خشک شهر بسیار تأثیرگذار بوده است.
تحولِ شهر قم در توسعه فضای سبز

 

به گزارش روابط عمومی سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، سید محمد آتش زر ضمن بازدید از پروژه‌های سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم به همراه اعضای شورای استان قم اظهار داشت: یکی از دلایل بازدید از پروژه‌های فضای سبز تشکر و قدرانی از عملکرد سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم است.

وی با تشریح عملکرد قم در حوزه فضای سبز افزود: خوشبختانه در چند سال اخیر با تحول خوبی در حوزه فضای سبز در قم روبه‌رو هستیم که در تعدیل اقلیم خشک شهر بسیار تأثیرگذار بوده است.

رئیس شورای اسلامی استان قم استفاده از پساب را در آبیاری فضای سبز موردتوجه قرارداد و گفت: توسعه آبیاری فضای سبز به‌خصوص در بوستان هزار هکتاری با استفاده از پساب نیازمند برنامه‌ریزی و همکاری دستگاه‌های مربوطه بوده و نباید نسب به این امر سهل‌انگاری شود.

وی با تأکید برشان و جایگاه شهر قم در کشور و جهان اسلام ادامه داد: باید شهر قم در چند سال آینده به یکی از شهرهای مطرح در حوزه توسعه فضای سبز رسیده و الگوی شهرهای دیگر کشور قرار گیرد.

عضو شورای اسلامی شهر قم بوستان معصومیه قم را نیازمند رسیدگی بیشتری دانست و خاطرنشان کرد: باید بوستان معصومیه نیز مانند بوستان الغدیر و علوی رسیدگی بیشتری شده تا شهروندان این منطقه نیز از امکان پارک جنگی باکیفیت بالا برخوردار شوند.

 

تصاویر
  • تحولِ شهر قم در توسعه فضای سبز
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه