اخبار

(آرشیو ماه اردیبهشت 1399)

تکمیل فاز دوم بوستان حنانه/بهسازی محوطه زیر پل ۹ دی
شهردار منطقه دو قم گفت: بوستان حنانه با مساحت 70 هزار متر مربع در راستای توسعه پارک ها و فضای سبز، ارتقای نشاط جمعی و آرامش ساکنین در حال اجرا است.
ﺳﻪشنبه، 16 اردیبهشت 1399 - 15:44
تکمیل محوطه‌سازی باغ پرندگان و شهربازی غدیر/دو پروژه امسال به بهره‌برداری می‌رسند
معاون فنی و عمرانی شهرداری قم از تکمیل محوطه‌سازی باغ پرندگان و شهربازی غدیر خبر داد.
دوشنبه، 15 اردیبهشت 1399 - 09:50
افزایش ایمنی بوستان های سطح منطقه ۲
شهردار منطقه دو قم گفت: با هدف تامین ایمنی شهروندان و جلو گیری از برق گرفتگی تمامی پایه چراغ‌های پارک‌ها و بوستان‌های سطح منطقه در قالب طرحی ایمن سازی شد.
یکشنبه، 14 اردیبهشت 1399 - 08:56
هجوم سوسک‌های سیاه به شهر در پی عوامل محیطی است/ سوسک‌ها به مرور از شهر خارج می‌شوند
مسئول کلینیک گیاه پزشکی سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: با توجه به شرایط آب و هوایی امسال که در چند نوبت بارندگی مناسب و گرم‌شدن دوره‌ای اتفاق افتاد، هجوم سوسک‌های سیاه را در شهر را داشته‌ایم و به مرور جمعیت آنها در پی اتفاقات محیطی کاسته می‌شود.
شنبه، 13 اردیبهشت 1399 - 14:36
بام سبز و لزوم مشارکت و همراهی مردم/شهر به همت مردم سبز و شاداب می‌شود
مسئله توسعه و نگهداری از فضای سبز، حرکتی است که نیازمند تلاش دو جانبه است، یعنی نه شهرداری و نه شهروندان به تنهایی از پس آن برنمی‌آیند؛ پس باید برای ساخت شهری سبز در چنین قرن رو به رشدی دست به دست هم دهیم.
چهارشنبه، 10 اردیبهشت 1399 - 15:53
هر نوع نقل و انتقال و تغییر کاربری اراضی کشاورزی در محدوده بوستان جوان ممنوع است
شهردار منطقه دو قم گفت: هر نوع نقل و انتقال اعم از رسمی، عادی، تفکیک، خرید و فروش اراضی که خارج از محدوده و در حریم شهر قرار دارند و فاقد کاربری می‌باشند غیرقانونی بوده و صدور مجوز برای آن امکان پذیر نمی‌باشد.
دوشنبه، 08 اردیبهشت 1399 - 10:57
تشکیل کمیته ویژه رسیدگی به مشکلات کسب کارهای متأثر از شیوع ویروس کرونا در سازمان پارک‌ها و فضای سبز
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: این کارگروه با هدف افزایش اعتماد و امنیت شغلی تشکیل شده و شرایط بهره‌برداران طرف قرارداد با سازمان پارک‌ها را موردتوجه قرار داده و به‌زودی با توجه به مصوبه شورای اسلامی شهر قم درباره اجاره‌بهای آن‌ها تصمیماتی اتخاذ خواهد شد.
شنبه، 06 اردیبهشت 1399 - 09:33
بازگشایی ورودی بوستان‌های شهر/پارک‌ها به‌صورت روزانه ضدعفونی می‌شوند
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به برنامه شهرداری برای بازگشایی پارک‌ها و بوستان‌های شهر قم گفت: با توجه به ابلاغیه معاون وزیر کشور و تصمیم ستاد استانی مدیریت و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا مقرر شد پارک‌ها و بوستان‌ها با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از سوی شهروندان بازگشایی شوند.
پنجشنبه، 04 اردیبهشت 1399 - 15:27
اجرای عملیات  پیاده‌روسازی و باغچه‌سازی بلوار شهید آوینی با اعتبار ۱۱ میلیارد ریال
مدیر منطقه 4 شهرداری قم از اجرای عملیات پیاده‌روسازی، جدول‌گذاری، باغچه‌سازی و کاشت درخت و اجرای فضای سبز در بلوار شهید آوینی با اعتباری بالغ بر 11 میلیارد ریال خبر داد.
ﺳﻪشنبه، 02 اردیبهشت 1399 - 19:59
لزوم استفاده از گونه‌های گیاهی متنوع در فضای سبز شهر قم
معاون فنی و اجرایی سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با لزوم استفاده از تنوع گونه‌های گیاهی در فضای سبز شهر قم گفت: دو طرح مطالعاتی در حوزه فضای سبز با همکاری مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان انجام و گونه‌های جدیدی وارد فضای سبز قم شده است.
ﺳﻪشنبه، 02 اردیبهشت 1399 - 19:26
صفحه 2 از 3ابتدا   قبلی   1  [2]  3  بعدی   انتها   
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه