اخبار

(آرشیو ماه فروردین 1400)

قم تنها کلان‌شهر خودکفا در تولید گل‌ها و گیاهان زینتی/ تولید بیش از یک‌میلیون و ۳۰۰ هزار  گلدان گل در شهر قم
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از تولید بیش از یک‌میلیون و 300 هزار گلدان گل در شهر قم خبر داد و گفت: قم سالانه یک‌میلیون و 300 هزار گلدان گل به ارزش 5/4 میلیارد تومان گل تولید کرده و در این حوزه کاملا خودکفا عمل می‌کند.
ﺳﻪشنبه، 17 فروردین 1400 - 12:33
خطر آفرینی سموم دفع آفات نباتی در صورت استفاده مستقیم برای سلامتی شهروندان
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با تاکید بر خطرساز بودن سموم مورد استفاده در گل‌های زینتی در صورت استفاده مردم گفت: با توجه به گل‌دهی گل‌های محمدی در روزهای آینده و سم‌پاشی همزمان آنها، از مردم خواهشمندیم از چیدن و استفده آنها خودداری کنند.
دوشنبه، 16 فروردین 1400 - 15:42
ساخت ۳۵ بوستان جدید در سال ۱۴۰۰
شهردار قم با اشاره به پروژه‌های شهرداری در سال جدید گفت: امسال ساخت ۳۵ بوستان جدید در دست اقدام است که به مرحله اجرا و بهره برداری می‌رسد.
شنبه، 14 فروردین 1400 - 07:49
آمادگی بوستان‌های قم برای حضور مردم در روز طبیعت/ شهروندان به درختان آسیب نزنند
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به ایجاد آمادگی در نیروهای فضای سبز برای حضور شهروندان در روز طبیعت گفت: از شهروندان درخواست داریم به درختان و فضای سبز بوستان‌ها آسیب وارد نکنند.
جمعه، 13 فروردین 1400 - 12:58
استقرار آتش‌نشانی در بوستان‌های شهر قم در روز طبیعت/ لزوم رعایت نکات ایمنی در بوستان جوان
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم از آمادگی کامل نیروهای سازمان آتش‌نشانی و استقرار خودروهای عملیاتی در تمامی بوستان‌ها در روز طبیعت خبر داد.
جمعه، 13 فروردین 1400 - 09:41
آمادگی کامل شهرداری قم برای حضور شهروندان در بوستانها و پارکها در روز طبیعت/لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی به احترام کادر درمان
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری قم گفت: شهرداری مناطق هشتگانه، سازمان‌ها، آتش‌نشانی، تخلفات شهری و مدیریت پسماند آمادگی کامل برای روز طبیعت را داشته و برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شده است.
جمعه، 13 فروردین 1400 - 09:22
ممنوعیت دورهمی‌ها و تجمع روز طبیعت در قم لغو شد؛ ضدعفونی بوستان‌ها و پارک‌ها طبق روال گذشته در دستور کار قرار دارد
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از لغو ممنوعیت دورهمی‌ها و تجمعات در بوستان‌ها و فضاهای سبز داخل شهر طبق اعلام ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا خبر داد.
پنجشنبه، 12 فروردین 1400 - 12:41
مردم در ۱۳ فروردین از پارک خودروها زیر درختان در معابر شهری خودداری کنند
مدیرکل نظارت بر امور خدمات شهری شهرداری قم با هشدار به مردم برای روزهای آینده درباره وزش بادهای شدید و بارندگی‌ها تصریح کرد: مردم از اسکان در مزارع، باغات، اطراف رودخانه‌ها و سازه‌های شهری و درختان و همچنین از پارک خودروها زیر درختان در معابر شهری خودداری کنند.
چهارشنبه، 11 فروردین 1400 - 22:59
در روز طبیعت حضور شهروندان در کلیه بوستان‌ها و فضاهای سبز شهری ممنوع است
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: با توجه به تصمیم ستاد ملی و همچنین ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا حضور شهروندان در کلیه بوستان‌ها و فضای سبز شهری ممنوع است.
چهارشنبه، 11 فروردین 1400 - 16:44
نظارت مستمر بر نظافت و ضدعفونی بوستان‌های شهر
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم بر نظارت مستمر بر نظافت و ضدعفونی بوستان‌های شهر تأکید کرد.
ﺳﻪشنبه، 10 فروردین 1400 - 11:21
صفحه 2 از 3ابتدا   قبلی   1  [2]  3  بعدی   انتها   
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه