اخبار


اخبار

رونمایی از تابلوهای جدید کوچه‌ها و معابر شهدا در پردیسان قم
آئین رونمایی از تابلوهای جدید نام‌گذاری معابر که منقش به تصویر شهدا بوده در ادامه اجرای طرح کوچه‌های آسمانی در پردیسان برگزار شد.
ﺳﻪشنبه، 18 مرداد 1401 - 09:38
تعداد 1000 باغبان فضای سبز تحت آموزش‌های فنی و نکات مهم بحران آب قرار گرفتند
رئیس اداره نظارت سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به اهمیت صرفه جویی در مصرف آب از آموزش نکات فنی و مهم بحران آب به حدود 1000 باغبان فضای سبز خبر داد.
شنبه، 15 مرداد 1401 - 10:59
اجرای طرح کوچه‌های آسمانی در راستای هویت انقلابی قم/برنامه‌ریزی متنوع مدیریت شهری قم برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم گفت: طرح کوچه‌های آسمانی برنامه‌ای در ادامه نگاه امام خمینی(ره) بوده و بیان‌گر نگاه و هویت مجموعه مدیریت شهری است.
پنجشنبه، 13 مرداد 1401 - 14:41
دوباره عطر شهید در قم پیچید/ برگزاری آیین رونمایی از ۲۲۲ تابلوی جدید کوچه‌های شهید
آیین رونمایی از 222 تابلوی جدید کوچه‌های شهدا در ادامه طرح کوچه‌های آسمانی با حضور خانواده شهدای گران‌قدر انقلاب اسلامی در گلزار شهدای علی بن جعفر(ع) برگزار شد.

پنجشنبه، 13 مرداد 1401 - 14:18
قابلیت احداث بزرگ‌ترین پارک معنوی ایران در گلزار شهدای قم/ گلزار شهدای قم متنوع‌ترین گلزار کشور است
راوی و رزمنده دفاع مقدس گفت: شهرداری قم می‌تواند بزرگ‌ترین و معنوی‌ترین پارک ایران را در گلزار شهدای علی بن جعفر(ع) احداث کند و آن را بیش از گذشته تبدیل به یک کانون معنوی نماید.

پنجشنبه، 13 مرداد 1401 - 14:09
شهرداری در کارهای فرهنگی تنها نماند/ اقدامات شهرداری قم در حوزه فرهنگ قابل‌تقدیر است/ لزوم ورود مردم و خانواده شهدا در کارهای فرهنگی و انقلابی
جانشین فرمانده سپاه امام علی بن ابی طالب (ع) قم ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات شهرداری در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت: همه دستگاه‌ها در برابر فرهنگ‌سازی انقلابی مسئول هستند و نباید همه کارها را بر عهده شهرداری بگذاریم.

پنجشنبه، 13 مرداد 1401 - 14:06
تأثیر المان‌های بصری در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت/ تابلوهای جدید کوچه‌های شهدا در قم گامی در خنثی‌سازی توطئه دشمنان بود
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر قم گفت: یکی از اهداف اصلی شهرداری قم از طراحی و نصب تابلوهای هوشمند شهدا، مقابله با توطئه‌های دشمنان در حذف اسامی شهدا از سطح معابر و کوچه‌ها در برخی شهرهای کشور بود.
پنجشنبه، 13 مرداد 1401 - 14:02
تقدیر از اقدامات مدیریت شهری قم در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت/ نام‌گذاری معابر به نام شهدا فرهنگ‌ساز است
معاون فرهنگی سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) با تأکید بر ادامه اجرای طرح کوچه‌های آسمانی گفت: اقدامات مدیریت شهری در حوزه ایثار و شهادت قابل‌تقدیر بوده که همه معابر و کوچه‌ها به نام شهدا مزین می‌شود.
پنجشنبه، 13 مرداد 1401 - 13:57
تمام کوچه‌های قم به تابلوی هوشمند شهدا مزین می‌شود/ ساخت سردیس مرتفع سردار حاج قاسم سلیمانی
سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قم گفت: طی فازهای مختلف اجرایی، تمام کوچه‌های شهر قم به تابلوهای هوشمند شهدا مزین و نام‌گذاری خواهند شد.
پنجشنبه، 13 مرداد 1401 - 13:52
چهره فضای سبز قم مزین به درختان مثمر/ سالانه ۲۰۰۰۰۰ درخت مثمر به فضای سبز قم افزوده می‌شود
توجه به کاشت درختان و گونه‌های گیاهی مثمر موضوعی است که طی سال‌های اخیر فضای سبز شهر قم را آراسته است و شهرداری قم در این زمینه کارنامه درخشانی از خود به جای گذاشته است.
چهارشنبه، 12 مرداد 1401 - 10:04
صفحه 5 از 122ابتدا   قبلی   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه