اخبار

ﺳﻪشنبه 20 مهر 1400
تعداد بازدید: 29

احداث بیش از 330 باغچه طولی در منطقه 6

ناظر عالی حوزه مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از احداث بیش از 330 باغچه طولی در منطقه 6 خبر داد.
احداث بیش از 330 باغچه طولی در منطقه 6

 

به گزارش واحد خبرسازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، مهدی لسانی با اشاره به آمار باغچه سازی فضای سبز منطقه ۶ اظهار کرد: امسال در منطقه 6 بالغ بر 2.4 میلیارد ریال بودجه توسعه باغچه‌های حاشیه معابر داشتیم که در بوستان نبوت، حاشیه ریل راه‌آهن و یکی دیگر از بوستان‌های منطقه احداث باغچه طولی صورت گرفته است.

وی با اشاره به جزئیات احداث این پروژه خاطرنشان کرد: در فاز سه بوستان فاطمیه 86 باغچه یک مترمربعی احداث شده و کاشت نهال در آنها صورت گرفته است.

ناظر عالی حوزه مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم احداث 180 باغچه سه مترمربعی در حریم راه‌آهن در منطقه 6 را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: در بوستان نبوت نیز 70 باغچه یک مترمربعی احداث شده و کاشت درخت در آنها انجام شده است.

لسانی با اشاره به استفاده از گونه‌های درخت نارون در این باغچه‌ها تصریح کرد: درختچه های رز و نسترن و یاس امین الدوله و همچنین گل مغربی نیز در این باغچه‌ها کاشته شده است.

 

تصاویر
  • احداث بیش از 330 باغچه طولی در منطقه 6
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه