اخبار

شنبه 29 آبان 1400
تعداد بازدید: 45

رفع مشکلات فضای سبز سطح رفیوژها و حاشیه معابر شهر

ناظر عالی حوزه مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: به صورت هفتگی از فضای سبز رفیوژها و حاشیه معابر شهر بازدید شده و اشکالات احصا و برای رفع به مناطق ابلاغ می‌شود.
رفع مشکلات فضای سبز سطح رفیوژها و حاشیه معابر شهر

 

به گزارش واحد خبر سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، مهدی لسانی با اشاره به برگزاری مستمر جلسه کمیسیون ساماندهی رفیوژهای شهری اظهار کرد: این کمیته هر هفته برای هشت منطقه شهر برگزار شده و یک محدوده مشخص شده و اعضا با بازدید از منطقه جزئیات مشکلات و مسائل فضای سبز را احصا و نسبت به رفع آنها تدابیر لازم اتخاذ می‌شود.

وی بیان کرد: با توجه به مشکلاتی که به صورت فصلی و موقت رخ می‌دهد، ضرورت دارد بازدید ها به صورت هفتگی انجام و مسائل رصد شده و اعلام شده و ناظر عالی نیز مسوول پیگیری و جوابیه از منطقه است.

ناظر عالی حوزه مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز گفت: یکسری مسائل به سرعت رفع می‌شود و برخی نیز نیاز به زمان دارد و باید با پیش‌بینی اعتبارات لازم نسبت به رفع مشکلات اقدام شود.

وی با تاکید بر لزوم تامین زیبایی منظر و فضای سبز مطلوب و شاداب در سراسر شهر خاطرنشان کرد: به همین خاطر لازم است به صورت مستمر شرایط فضای سبز سطح معابر و رفیوژها مورد رصد قرار بگیرد و مشکلات احصا ورفع شود.

 

تصاویر
  • رفع مشکلات فضای سبز سطح رفیوژها و حاشیه معابر شهر
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه