اخبار

پنجشنبه 04 آذر 1400
تعداد بازدید: 8

افزایش آموزش مجازی شهروندان قمی در حوزه فضای سبز/ اجرای طرح رتبه‌بندی پرسنل و کارگران فضای سبز

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: با آموزش‌ پرسنل و کارگران فضای سبز درصددیم تا این افراد را رتبه‌بندی سطح‌بندی کنیم و متناسب با تخصص آن‌ها را به کار بگیریم.
افزایش آموزش مجازی شهروندان قمی در حوزه فضای سبز/ اجرای طرح رتبه‌بندی پرسنل و کارگران فضای سبز

به گزارش واحد خبر سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، پیام جوادیان در جلسه انعقاد تفاهم‌نامه همکاری آموزشی و پژوهشی بین سازمان پارک‌ها و مرکز علمی کاربردی شهرداری قم، با بیان اینکه قبل از شیوع کرونا آموزش‌های گسترده شهروندی و پرسنل توسط سازمان پارک‌ها و با همکاری سازمان فنی و حرفه‌ای برگزار می‌شد اظهار کرد: دوره‌های آموزش شهروندی بسیار بازخورد خوبی داشت و مدارک تخصصی هم به شهروندان ارائه شد، اما با شیوع کرونا وقفه‌ای در برگزاری دوره‌ها داشتیم و به‌تازگی به‌صورت مجازی درصدد برگزاری این دوره‌ها هستیم.

وی با تأکید بر اینکه اثربخشی آموزش‌های حضوری بسیار بیشتر از آموزش‌های مجازی است تصریح کرد: یکی از مواردی که به‌طور جد پیگیر هستیم آموزش کارگران و پرسنل است و با این آموزش‌ها درصددیم تا پرسنل و کارگران فضای سبز را رتبه‌بندی سطح‌بندی کنیم و متناسب با تخصص آن‌ها را به کار بگیریم.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با بیان اینکه تخصص کارگران تأثیر به سزایی در جلب اعتماد مردم به شهرداری دارند خاطرنشان کرد: بعضاً یک نگاه عام کارگر و بدون تخصص او به بحث آبیاری فضای سبز موجب شده که مردم نسبت به عملکرد شهرداری معترض باشند و با آموزش به‌راحتی می‌توان این مشکلات را حل کرد.

تصاویر
  • افزایش آموزش مجازی شهروندان قمی در حوزه فضای سبز/ اجرای طرح رتبه‌بندی پرسنل و کارگران فضای سبز
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه