اخبار

دوشنبه 29 فروردین 1401
تعداد بازدید: 138

تبدیل آرامستان وادی‌السلام به باغ‌مزار

ناظر عالی حوزه مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به پیشنهاد شهرداری برای تبدیل آرامستان وادی‌السلام به باغ‌مزار گفت: سازمان پارک‌ها پیشنهاد خود را در این خصوص به اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم اعلام کرده است.
تبدیل آرامستان وادی‌السلام به باغ‌مزار

 

به گزارش واحد خبر سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، پیام جوادیان اعلام آمادگی شهرداری قم برای تبدیل آرامستان وادی‌السلام به باغ‌مزار اظهار کرد: سازمان پارک‌ها پیشنهاد خود را در این خصوص به اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم اعلام کرده است.

وی با بیان اینکه این پیشنهاد در مرحله تهیه طرح و طراحی نقشه است افزود: پیشنهاد مکتوب این طرح پس از مرحله طراحی نقشه به اداره کل اوقاف ارسال خواهد شد.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم بیان کرد: با رایزنی‌هایی که با مسوولان اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم صورت گرفته قرار شده که شهرداری طرح مد نظر خود را ارائه کرده تا در کمیته املاک استان مطرح شده و در صورت تصویب تاییدیه در سازمان اوقاف کشور این طرح اجرایی شود.

وی خاطرنشان کرد: در حدود 6 سال گذشته، چنین طرحی در بخشی از این آرامستان اجرایی شد که پس از مدتی با نظر اداره کل اوقاف متوقف شد و در صددیم که این پروژه از سر گرفته شود.

 

تصاویر
  • تبدیل آرامستان وادی‌السلام به باغ‌مزار
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه