X

اخبار

پنجشنبه 31 شهریور 1401
تعداد بازدید: 92

ستون‌های منوریل قم سبز می‌شوند

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: اجرای فاز نخست پروژه ستون سبز منوریل در محدوده بلوار شهید سلیمانی با اعتبار یک میلیارد ریالی در دستور کار این سازمان قرار گرفته است.
ستون‌های منوریل قم سبز می‌شوند

 

به گزارش واحد خبر سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، پیام جوادیان با اشاره به اجرای طرح ستون سبز مونوریل در بستر رودخانه اظهار کرد: این پروژه در فاز نخست با اعتبار یک میلیارد ریالی اجرایی شده است.

وی با تأکید بر اینکه در این بخش پروژه ۲۰ پایه مونوریل با اجرای عملیات فنی سبز خواهند شد تصریح کرد: گیاهان آویز و رونده مثل یاس امین‌الدوله برای این پروژه در نظر گرفته‌شده است.

جوادیان با تأکید بر اینکه اجرای طرح دیواره سبز در بستر بلوار شهید سلیمانی منظر بسیار زیبایی به این محدوده داده است عنوان کرد: با توجه به اینکه بخش عمده این پروژه اجرایی شده در تلاش هستیم ستون‌های مونوریل را نیز مشمول این طرح کرده و طرح ستون سبز را روی آن‌ها اجرایی کنیم.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم همچنین از اجرای طرح کاشت فضای سبز مساجد و مدارس در آستانه بازگشایی مدارس خبر داد و گفت: برای این پروژه ۵ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته‌شده است که پیمانکار آن مشخص‌شده و از شهریورماه اقدامات مربوط به آن انجام خواهد شد.

تصاویر
  • ستون‌های منوریل قم سبز می‌شوند
Attachments
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه