اخبار

پنجشنبه 25 مرداد 1397
تعداد بازدید: 759

بهره برداری از سه بوستان ویژه بانوان تا پایان سال

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر قم با اشاره به بهره برداری از سه بوستان ویژه بانوان تا پایان امسال از ایجاد 25 زمین روباز ورزشی در سطح مناطق هشتگانه خبر داد
بهره برداری از سه بوستان ویژه بانوان تا پایان سال

 

به گزارش روابط عمومی سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم، حسن مالکی نژاد با اشاره به کمبود فضاهای تفریحی در شهر اظهار کرد: شهر قم از لحاظ شهربازی دچار فقر جدی و این کم لطفی در حق شهروندان قمی است، شهر بازی یکی از نیازهای ضروری شهرها برای همه سنین است از همین رو جبران این کمبود به شکل ویژه در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد.

 

وی ادامه داد: به دلیل کمبودهای موجود شهر از لحاظ شهربازی چند پروژه تفریحی از جمله شهربازی غدیر، شهربازی شاهد، شهربازی بوستان علوی و شهر بازی معارفی در دستور کار قرار گرفته است، البته شهربازی شاهد (72 تن) با توجه به مشکلات حقوقی پیش رو زمان مشخصی نمی توان برای تکمیل اعلام کرد. 

 

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر از ایجاد 25 زمین روباز ورزشی در سطح مناطق هشتگانه خبر داد و خاطرنشان کرد: در گذشته شهرداری زمین هایی برای ایجاد سالن های ورزشی در اختیار اداره کل ورزش و جوانان قرارداده که در حال حاضر در حال پیگیری برای واگذاری این سالن ها به شهرداری هستیم. 

 

مالکی نژاد با بیان اینکه تا پایان امسال 3 بوستان ویژه بانوان در سطح شهر به بهره برداری می رسد ادامه داد: تامین فضای مناسب برای احداث بوستان ویژه بانوان با مشکلات زیادی همراه است چرا که این فضاها باید آرامش و امنیت را برای بانوان به همراه داشته باشد با این وجود شهرداری در تلاش است بوستان هایی با امکانات مناسب برای بانوان شهر احداث و در اختیار شهروندان قرار دهد.
 

تصاویر
  • بهره برداری از سه بوستان ویژه بانوان تا پایان سال
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه