اخبار

یکشنبه 28 مرداد 1397
تعداد بازدید: 1005

آغاز عملیات اجرایی فاز دوم بوستان کوثر شهر قم

شهردار منطقه چهار قم گفت: عملیات اجرایی فاز دوم بوستان کوثر با اعتبار 46 میلیارد ریال آغاز شد.
آغاز عملیات اجرایی فاز دوم بوستان کوثر شهر قم

 

به گزارش روابط عمومی سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، مجید متین‌فر با اشاره به آغاز عملیات اجرایی فاز دوم پروژه بوستان کوثر، اظهار کرد: پروژه بوستان کوثر به عنوان بخشی از پروژه عظیم هزار هکتاری تفریحی و گردشگری شهرداری قم در مجاورت باغ‌موزه دفاع مقدس و جنب میدان مفید واقع شده است.


شهردار منطقه چهار قم با بیان اینکه مبلغ پیمان برای عملیات اجرایی فاز دوم این پروژه 46 میلیارد ریال است، افزود: این بخش پروژه بالغ بر 30 هکتار مساحت دارد و طبق پیش‌بینی صورت گرفته 20 هزار مترمرکعب خاکبرداری در آن صورت خواهد گرفت.


متین فر 20 هزار متر مکعب عملیات سنگی و احداث دیوار حائل و 2 هزار مترمکعب بتن ریزی را از دیگر بخش‌های این پروژه ذکر کرد و افزود: در قالب این پروژه نمازخانه، سرویس بهداشتی، دریاچه مصنوعی، آب نما، زمین بازی چند منظوره و... در بوستان احداث خواهد شد.


وی با تاکید بر اینکه یکی از اقدامات ویژه شهرداری قم در سال‌های اخیر آغاز نهضتی در راستای توسعه سرانه‌های فضای سبز شهر بوده است، اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته در مدیریت شهری سرانه‌های فضای سبز تا پایان برنامه پنج‌ساله شهرداری باید به سرانه‌های استاندارد نزدیک شود و به همین خاطر شاهدیم تلاش‌های گسترده‌ای در احداث بوستان‌ها، درختکاری و توسعه فضای سبز صورت می‌گیرد.

تصاویر
  • آغاز عملیات اجرایی فاز دوم بوستان کوثر شهر قم
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه