X

اخبار

شنبه 26 آبان 1397
تعداد بازدید: 896

آغاز عملیات عمرانی شهربازی بوستان غدیر

شهردار منطقه هشت قم از آغاز عملیات عمرانی شهربازی بوستان غدیر خبر داد.
آغاز عملیات عمرانی شهربازی بوستان غدیر

 

به گزارش روابط عمومی سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، ابوالفضل مستقیمی با اعلام خبر فوق گفت: شهربازی بوستان غدیر در فضایی به مساحت 46هزار متر مربع با هدف تامین اوقات فراغت شهروندان و افزایش شادابی و نشاط و توسعه مراکز رفاهی و تفریحی شهر احداث می شود.


وی در ادامه ابراز داشت: این شهربازی در کنار مجتمع تفریحی آب و تاب واقع در بوستان غدیر و همچنین مجتمع رفاهی در حال احداث واقع شده که می تواند مجموعه ای کامل برای اوقات فراغت شهروندان و زائران شهر مقدس قم فراهم آورد.


مستقیمی به جزئیات بیشتری از این شهر بازی اشاره کرد و افزود: در این مجموعه شهربازی بیش از 21 نوع دستگاه و تجهیزات بازی مجهز و پیشرفته پیش بینی شده است که از جمله می توان به کشتی صبا، قطار خانواده، تاب ارتفاع دار، موتور برقی و ... اشاره کرد.


شایان ذکر است کاربری های خدمات عمومی دیگری مانند فضای سبز، نمازخانه، سرویس بهداشتی، اتاق مادر و کودک و درمانگاه نیز در این مجموعه پیش بینی شده است.

تصاویر
  • آغاز عملیات عمرانی شهربازی بوستان غدیر
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه