اخبار

دوشنبه 01 بهمن 1397
تعداد بازدید: 406

افزایش بیش از ۲۰ درصدی بودجه فضای سبز در سال ۹۸

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم گفت:‌ بودجه پیشنهادی سازمان پارک ها برای سال آینده حدود ۲۴۵ میلیارد تومان است که نسبت به سال ۹۷ بالغ بر ۲۰ درصد افزایش دارد.
افزایش بیش از ۲۰ درصدی بودجه فضای سبز در سال ۹۸

 

به گزارش روابط عمومی سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، پیام جوادیان با بیان اینکه در سال ۹۴ بودجه فضای سبز حدود ۶۰ میلیارد تومان بوده است اظهار کرد: این بودجه در سال ۹۵ به بیش از ۹۰ میلیارد تومان رسید و در سال ۹۶ نیز با یک جهش بسیار خوب به بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان رسید.


وی بودجه سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری را در سال ۹۷ حدود ۲۰۴ میلیارد تومان ذکر کرد و افزود: بودجه‌ای که برای سال آینده به معاونت برنامه‌ریزی پیشنهاد داده‌ایم در حدود ۲۴۵ میلیارد تومان است.


مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به افزایش چشم‌گیر بودجه این سازمان طی سال‌های اخیر تصریح کرد: از سال ۹۴ به ۹۵ حدود ۶۴ درصد، از سال ۹۵ به ۹۶ حدود ۱۰۲ درصد و از سال ۹۶ به سال ۹۷ حدود دو درصد و ۹۷ به ۹۸ حدود ۲۰ درصد افزایش بودجه صورت گرفته که تمام این رشد بودجه در راستای تحقق اهداف چشم‌انداز شهر قم بوده است.


وی با بیان اینکه سرانه ریالی هر شهروند قمی ۱۶۴ هزار تومان است خاطرنشان کرد: شهرداری این بودجه را در راستای تجهیز، توسعه و نگهداری فضای سبز شهر قم مورد استفاده قرار می‌دهد.

تصاویر
  • افزایش بیش از ۲۰ درصدی بودجه فضای سبز در سال ۹۸
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه