اخبار

پنجشنبه 27 دی 1397
تعداد بازدید: 483

اجرای دیوار سبز به طول ۲ کیلومتر در حاشیه ریل راه‌آهن منطقه سه

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از اجرای دیوار سبز به طول ۲ کیلومتر در حاشیه ریل راه‌آهن منطقه سه خبر داد.
اجرای دیوار سبز به طول ۲ کیلومتر در حاشیه ریل راه‌آهن منطقه سه

 

به گزارش شهرنیوز، پیام جوادیان با اشاره به اجرای عملیات عمرانی فاز دوم بوستان پاکبان در منطقه سه تصریح کرد: ابنیه بوستان کامل شده و بخش فضای سبز باقی مانده که بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال برای آن هزینه شده است.


جوادیان اذعان کرد: فاز اول این بوستان طی سال‌های اخیر به بهره‌برداری رسیده و فاز دوم آن نیز در شرف اجرای فضای سبز و بهره‌برداری است و سال آینده نیز فاز سوم آن را اجرایی خواهیم کرد.


وی با اشاره به آخرین وضعیت شهربازی پارک ۷۲ تن اظهار کرد: این شهربازی در اختیار پیمانکار بود و به نوعی رها شده بود که شهرداری آن را تحویل گرفته و اقداماتی را در زمینه تقویت فضای سبز موجود انجام شده است.


جوادیان با اشاره به اجرای شبکه آبیاری تحت فشار برای فضای سبز شهربازی ۷۲ تن تصریح کرد: همچنین امسال ۲٫۵ میلیارد ریال برای شبکه آبیاری بوستان فدک هزینه شده است.


وی یکی دیگر از پروژه‌های منطقه سه را اجرای دیوار سبز به طول ۲ کیلومتر در حاشیه ریل راه‌آهن دانست و گفت: با توجه به اجرای دیوار در این محدوده، برای ایجاد منظره مناسب برای مردم، باغچه‌سازی در کنار دیواره صورت گرفته و دیواره سبز اجرا شده است.

تصاویر
  • اجرای دیوار سبز به طول ۲ کیلومتر در حاشیه ریل راه‌آهن منطقه سه
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه