اخبار

ﺳﻪشنبه 25 دی 1397
تعداد بازدید: 471

عملیات اجرایی باغ گیاه شناسی قم سال آینده آغاز می شود

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: طراحی فاز اول باغ گیاه شناسی انجام شده و این پروژه سال آینده عملیاتی خواهد شد.
عملیات اجرایی باغ گیاه شناسی قم سال آینده آغاز می شود

 

به گزارش روابط عمومی سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم،‌ پیام جوادیان با بیان اینکه در قالب احداث بوستان هزار هکتاری شهر قم،‌ بوستان های شهدای گمنام، بوستان زائر و بوستان ظهور و باغ گیاه شناسی در حال احداث است، تصریح کرد:‌ احداث بوستان شهدای گمنام با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال نیز در حال انجام است که توافق شده کارهای اجرایی توسط شهرداری انجام شود.

 

وی با بیان اینکه توسعه و احداث کمپ و بوستان زائر با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال در دستور کار است، گفت: کاشت درخت و لوله‌کشی کامل انجام شده و معابر باقی مانده است.

 

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم با تاکید بر اینکه احداث و توسعه بوستان انتهای خیابان ظهور با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال نیز در مرحله خاکبرداری و خاکریزی است، اذعان کرد: کلیه عملیات‌های مربوط به فضای سبز انجام شده و پس از انتخاب پیمانکار اجرای معابر انجام می‌شود.

 

وی با بیان اینکه پیگیری برای احداث باغ گیاه‌شناسی شهر با اعتبار ۵ میلیارد ریال نیز در حال انجام است، گفت: طراحی پروژه به اتمام رسیده و در کمیته فنی تصویب شده و طراحی فاز دو و ابلاغ در مرحله انجام است. این پروژه علمی، تحقیقاتی، آموزشی و گردشگری است که در مساحتی بالغ بر ۱۶ هکتار سال آینده احداث خواهد شد.

تصاویر
  • عملیات اجرایی باغ گیاه شناسی قم سال آینده آغاز می شود
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه