اخبار

پنجشنبه 23 اسفند 1397
تعداد بازدید: 949

بازکاشت ۵۰۰۰ نهال در معابر منطقه ۷

شهردار منطقه هفت قم از بازکاشت ۵۰۰۰ نهال در معابر منطقه ۷ در ایام هفته درختکاری خبر داد.
بازکاشت ۵۰۰۰ نهال در معابر منطقه ۷

 

به گزارش روابط عمومی سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، مجید متین‌فر با اشاره به برنامه هایی که شهرداری منطقه هفت در هفته درختکاری اجرا کرده است اظهار کرد: همزمان با این هفته در کنار برنامه‌هایی که به صورت متمرکز در مجموعه شهرداری مرکز پیش‌بینی شده بود، منطقه هفت نیز اقداماتی را در دستور کار قرار داد.

 

وی گل کاری میادین و کاشت درختچه ها در سطح منطقه از جمله در میدان جانبازان، میدان آستانه و باغ راه بهار را از جمله برنامه‌های اجرا شده در این هفته ذکر کرد و گفت: همچنین در این هفته بحث برپایی غرفه توزیع نهال رایگان را در دستور داشتیم.

 

شهردار منطقه هفت قم هماهنگی و مشارکت با سازمان پسماند جهت تحویل نهال رایگان به شهروندان را مورد توجه قرار داد و گفت: کاشت فضای سبز در حاشیه معابر منطقه که از ابتدای اسفند آغاز شده نیز از این برنامه‌ها ادامه یافته است.

 

وی بازکاشت باغچه های معابر عمومی سطح منطقه، کاشت و بازکاشت ۵۰۰۰ نهال در معابر منطقه از جمله بلوار نیروی هوایی، بلوار عماریاسر و خیابان شهید طالقانی، از نوع نارون، توت، سرو و غیره را مورد توجه قرار داد و افزود: باز پیرایی فضای سبز شامل خشکه زنی، جمع آوری و هرس درختان هم در این هفته صورت گرفت.

تصاویر
  • بازکاشت ۵۰۰۰ نهال در معابر منطقه ۷
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه