اخبار

چهارشنبه 22 اسفند 1397
تعداد بازدید: 745

توزیع بیش از ۴۰ هزار اصله نهال و گل در هفته درختکاری

شهردار منطقه۴ از توزیع و کاشت بیش از ۴۰هزار اصل نهال و گل در سطح منطقه چهار خبر داد.
توزیع بیش از ۴۰ هزار اصله نهال و گل در هفته درختکاری

 

مهدی اصفهانیان مقدم شهردار منطقه چهار اظهار داشت: با توجه به ضرورت و اهمیت توسعه و گسترش فضاهای سبز در بهبود محیط زیست شهری و ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان در هفته درختکاری، بیش از ۴۰ هزار اصله درخت و گل متناسب با اقلیم قم در محل بوستان علوی و بوستان ساحلی در بین شهروندان توزیع رایگان صورت گرفت.

 

وی خاطر نشان کرد :استفاده از الگوهای مهندسی فضای سبز ، آموزشی و فرهنگ سازی توسعه و نگهداشت فضای سبز توزیع و کاشت درختان متناسب با الگوی آب و هوایی و اقلیم قم و مکانیزاسیون نحوه آبیاری فضای سبز و مشارکت حداکثری شهروندان را ضرورتی اجتناب ناپذیر در راستای ارتقاء کمی و کیفی سرانه فضای سبز بیان کرد و افزود: با همین رویکرد همزمان با هفته درخت کاری هزاران اصله نهال و گل شامل گونه های توت کاکوزا ، سرو ، زیتون و انواع گلهای فصلی بین شهروندان توزیع گردید.

 

شهردار منطقه۴ اظهار داشت: مراسم ویژه روز درختکاری  در ۱۵ اسفند ماه در محل بلوار آیت الله بروجردی با حضور حضرت آیت الله اعرافی و مهندس امیر آبادی نماینده محترم مردم قم در مجلس شورای اسلامی و  اعضای  شورای شهر  ،شهردار قم و جمع کثیری از همکاران در مجموعه شهرداری قم برگزار شد.

تصاویر
  • توزیع بیش از ۴۰ هزار اصله نهال و گل در هفته درختکاری
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه