اخبار

یکشنبه 22 دی 1398
تعداد بازدید: 593

پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصدی بوستان محله ۳مسکن مهر پردیسان

شهردار منطقه هشت قم از پیشرفت فیزیکی 70درصدی بوستان محله 3مسکن مهر پردیسان خبرداد.
پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصدی بوستان محله ۳مسکن مهر پردیسان

 

به گزارش روابط عمومی سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم، ابوالفضل مستقیمی گفت: با هدف توسعه فضای سبز در منطقه و بهسازی محیط شهری و همچنین ایجاد فضای سبز برای شهروندان،نسبت به احداث بوستان در محله 3 مسکن مهر اقدام شده است.
وی در ادامه با اشاره به مختصات این بوستان ابراز داشت: بوستان فوق با مساحتی بالغ بر 20100 متر مربع دارای فضاهای بازی و ورزشی، مسیرهای پیاده روی، پارکینگ عمومی، فروشگاه مایحتاج عمومی، آلاچیق، مبلمان شهری، سرویس بهداشتی و کاربری های مختلف دیگر می باشد.
مستقیمی در ادامه با اشاره به احداث پارکینگ عمومی در این بوستان بیان داشت: جهت رفاه حال شهروندان در ضلع های شمالی، جنوبی و غربی بوستان فوق پارکینگ عمومی با ظرفیت متوسط پارک 20دستگاه خودرو پیش بینی شده است.
وی در ادامه بودجه در نظر گرفته شده برای احداث این بوستان را مورد توجه قرار داد و خاطر نشان کرد: طبق براوردهای اولیه احداث بوستان مذکور بالغ بر 28میلیارد ریال هزینه در بر خواهد داشت.

تصاویر
  • پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصدی بوستان محله ۳مسکن مهر پردیسان
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه