اخبار

چهارشنبه 25 دی 1398
تعداد بازدید: 578

کاربری محله اسماعیل آباد، فضای سبز است

قائم مقام شهردار قم گفت: منطقه اسماعیل آباد از سال ۱۳۸۶ وارد محدود شهری شد، اما کاربری در نظر گرفته شده برای آن فضای سبز است.
کاربری محله اسماعیل آباد، فضای سبز است

 

به گزارش روابط عمومی سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم ، نشست بررسی مشکلات محله اسماعیل آباد شهر با حضور مرتضی حیدری فرماندار، قائم مقام شهردار قم و تنی چند از مسئولان این شهرستان در سالن امام رضا(ع) فرمانداری برگزار شد و تعدادی از مسئولان و کارشناسان دیدگاه‌ها، نظرها و پیشنهادهای خود را در این زمینه ارائه کردند.

ابراهیم معتمدی قائم مقام شهردار قم در این جلسه، با بیان اینکه این منطقه از حدود دهه ۷۰ و در خارج از محدوده شهری در آن زمان به صورت غیرقانونی ساخته شده است، گفت: هرچند این منطقه از سال ۱۳۸۶ وارد محدود شهری شد، اما کاربری در نظر گرفته شده برای آن فضای سبز است.

وی با اشاره به اینکه استراتژی (راهبرد) استان مبنی بر جمع‌آوری این محله بوده است، افزود: در صورت حل شدن مساله ریل راه‌آهن در کنار این محله و نیز مساله جایگزینی در اراضی ۳۲ هکتاری پردیسان، امکان ساخت یک خیابان ۵۵ متری در این محله وجود دارد.

تصاویر
  • کاربری محله اسماعیل آباد، فضای سبز است
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه