اخبار

یکشنبه 28 اردیبهشت 1399
تعداد بازدید: 237

افزایش فضای سبز شهر قم با احداث آرامستان جدید

معاون خدمات شهری شهرداری قم گفت: احداث فضای سبز در آرامستان جدید به‌صورت یک کمربند سبز می‌تواند عمل کند که بخشی به‌صورت جنگلی و بخشی نیز به‌صورت بوستان شهری اجرا خواهد شد.
افزایش فضای سبز شهر قم با احداث آرامستان جدید

 

سید امیر سامع در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان در سالن جلسات کرامت استانداری، اظهار داشت: برای آرامستان بهشت معصومه(س) که بیش از ۲۰۰ هکتار است ۷۰ هکتار فضای سبز داریم و بخش کوچکی به قطعات و قبور اختصاص‌یافته است، همچنین این طرح برای آرامستان جدید نیز برای تلطیف هوا در نظر گرفته‌شده است.

معاون خدمات شهری شهرداری قم با اشاره به اینکه در اطراف مسجد مقدس جمکران اقدامات خوبی در زمینه بوستان انجام‌شده است، گفت: برای این منظور بوستان ظهور در امتداد خیابان ظهور شکل‌گرفته و دوازده هکتار عرصه در این مسیر ساخته‌شده است.

وی خاطرنشان کرد: احداث فضای سبز در آرامستان جدید به‌صورت یک کمربند سبز می‌تواند عمل کند که بخشی به‌صورت جنگلی و بخشی نیز به‌صورت بوستان شهری اجرا خواهد شد.

تصاویر
  • افزایش فضای سبز شهر قم با احداث آرامستان جدید
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه