اخبار

شنبه 17 خرداد 1399
تعداد بازدید: 335

مشارکت 260 خانواده قمی در مسابقه نقاشی شهروندی «سبزینه»

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به اجرای برنامه های فرهنگی در حوزه فضای سبز از مشارکت 260 خانواده قمی در مسابقه نقاشی شهروندی سبزینه خبر داد.
مشارکت 260 خانواده قمی در مسابقه نقاشی شهروندی  «سبزینه»

 

به گزارش امور فرهنگی و ارتباطات سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم، پیام جوادیان با اشاره به برگزاری مسابقه نقاشی خانوادگی با عنوان «سبزینه» در ایامی که مردم درگیر ویروس کرونا بوده‌اند اظهار کرد: با شیوع ویروس کرونا ویروس جدید بهترین راه پیشگیری از مبتلا شدن به این بیماری، ماندن در منزل کنار اعضای خانواده بود و بر همین اساس برای داشتن یک سرگرمی جالب و ساده مسابقه نقاشی خانوادگی برای شهروندان قمی و خانواده آن‌ها طراحی شد.

وی با بیان اینکه در این مسابقه شهروندان می‌بایست به‌صورت دست جمعی در موضوعات مشخص شده شرکت می‌کردند گفت: این مسابقه در قالب  پویش سراسری درخت دوستی بنشانیم  برگزار و شهروندان باید در موضوعاتی نظیر حفظ و مراقب از فضای سبز، بوستان‌های شهری، درختکاری، امید و زندگی، محیط‌زیست و بخش ویژه مبارزه با بیماری کرونا نقاشی کشیده و آثار خود را از طریق سایت سازمان بارگذاری و ارسال می‌کردند.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با اذعان به اینکه در پایان این طرح بیش از 260 خانواده قمی در این مسابقه شرکت کردند و به هر نفر از اعضای خانواده مبلغ 2 میلیون ریال هدیه تعلق خواهد گرفت افزود: قرعه کشی برندگان این مسابقه نیز انجام و اسامی آن ها در سایت سازمان به آدرس www.QOMparks.ir در دسترس شهروندان عزیز قرار دارد.

تصاویر
  • مشارکت 260 خانواده قمی در مسابقه نقاشی شهروندی  «سبزینه»
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه