اخبار

یکشنبه 22 تیر 1399
تعداد بازدید: 506

ادامه آبیاری شبانه در عرصه‌های فضای سبز شهر قم

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به دوره گرما در شهر قم از ادامه آبیاری شبانه در عرصه‌های فضای سبز خبر داد و گفت: باوجود تحمیل هزینه ٣٥ درصدی آبیاری شبانه به سازمان برای حفظ عرصه‌های سبز برنامه‌ریزهای لازم برای آبیاری شبانه عرصه های فضای سبز شهر قم انجام شده است.
ادامه آبیاری شبانه در عرصه‌های فضای سبز شهر قم

 

 

به گزارش امور فرهنگی و ارتباطات سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، پیام جوادیان با توجه به دوره گرما در شهر قم اظهار داشت: با وجود خنکی هوا تا اواخر ماه رمضان اما دوره گرما در قم به سرعت آغاز شد ت

وی اولویت سازمان را مدیریت آبیاری عرصه‌های سبز اعلام کرد و افزود: از نیمه خردادماه تا نیمه شهریور دوره گرمای شهر قم بوده و برای حفظ عرصه‌های سبز نیازمند مدیریت آبیاری در این دوره هستیم.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گرمای زیاد فصل تابستان را یکی از محدودیت‌های سازمان دانست و تصریح کرد: برای عبور از این دوره گرما و حفظ فضای سبز باید همه مناطق و ستادها همکاری لازم را داشته باشند.

وی با تأکید بر مدیریت صحیح زمان آبیاری عرصه‌های فضای سبز خاطرنشان کرد: آبیاری‌ها باید در سه تایم صبح زود، بعدازظهر و شب هماهنگ شده و از 10 صبح تا 5 عصر هیچ آبیاری انجام نخواهد شد.

جوادیان ساعت آبیاری عرصه‌های فضای سبز را موردتوجه قرارداد و بیان کرد: برای هر عرصه با توجه به قابلیت‌های آن ساعت آبیاری مشخص می‌شود و باوجود تحمیل هزینه 35 درصدی در آبیاری شبانه به سازمان برای حفظ عرصه‌ها برنامه‌ریزهای لازم انجام شده است.

تصاویر
  • ادامه آبیاری شبانه در عرصه‌های فضای سبز شهر قم
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه