X

اخبار

ﺳﻪشنبه 21 مرداد 1399
تعداد بازدید: 924

تبدیل یک باغ در خیابان کلهری به بوستان بانوان

مدیر منطقه پنج شهرداری قم از تلاش برای تملک یک باغ در خیابان کلهری و تبدیل آن به بوستان بانوان خبر داد.
تبدیل یک باغ در خیابان کلهری به بوستان بانوان

 

به گزارش امور فرهنگی و ارتباطات سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم ، علیرضا اقبالیان با اشاره به تلاش برای ارتقای سرانه فضای سبز در منطقه پنج شهر قم، اظهار داشت: یکی از برنامه‌های مهم در این زمینه احداث یک بوستان بانوان در این منطقه است.

مدیر منطقه پنج شهرداری قم افزود: یکی از موضوعات مهم ایجاد بوستان در داخل بافت شهری است که در منطقه پنج اهمیت خاصی برای ما دارد.

اقبالیان ادامه داد: در حال حاضر تلاش می کنیم تا یک باغ انار سرسبز در کوچه ۱۵ خیابان کلهری را تملک و به بوستان بانوان تبدیل کنیم.

وی با اشاره به اینکه این باغ ۱۳ هزار و ۳۰۰ متر مربع مساحت دارد، گفت: از ابتدای سال تا کنون دو هزار و ۶۰۰ متر از این باغ را توافق کردیم و سال گذشته هم ۶ هزار متر را توافق شده است.

مدیر منطقه پنج شهرداری قم با اشاره به اینکه سال آینده ایجاد زیرساخت‌های بوستان بانوان در این باغ انار آغاز خواهد شد، افزود: برای آبیاری این باغ نیز یکی از چاه‌های شهرداری را با هزینه صد میلیون تومانی فعال کردیم.

اقبالیان به حساسیت حراست از باغات شهری اشاره کرد و اظهار داشت: یکی از نیروهای شهرداری منطقه پنج را مامور کرده‌ایم تا در باغ‌ها گشت‌زنی کند و هر نشانه‌ای برای خشک شدن باغ را گزارش دهد.

تصاویر
  • تبدیل یک باغ در خیابان کلهری به بوستان بانوان
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

 
نقشه