X

اخبار

یکشنبه 26 مرداد 1399
تعداد بازدید: 519

پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی بوستان کوثر

مدیر منطقه چهار شهرداری قم از پیشرفت فیزیکی 50 درصدی بوستان کوثر در این منطقه خبر داد.
پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی بوستان کوثر

 

مهدی اصفهانیان‌مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز با اشاره به اینکه بوستان کوثر در جنوب شهر قم و در منطقه‌ای کوهپایه‌ای طراحی و اجرا شده، اظهار داشت: این بوستان ۲۰ هکتار مساحت دارد.

مدیر منطقه چهار شهرداری قم با اشاره به نقش بوستان کوثر در منطقه چهار برای توسعه فضای سبز و بهبود محیط زیست شهری، افزود: تا کنون برای احداث این بوستان ۱۴۰ میلیارد ریال هزینه شده و نیمی از کار اجرا به پایان رسیده است.

اصفهانیان مقدم گفت: اجرای دیواره‌های سنگی، احداث نمازخانه، احداث دریاچه مصنوعی و ایجاد آب‌نما از جمله اقداماتی است که تا کنون در این بوستان انجام شده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر خاکبرداری و خاکریزی این پروژه برای ایجاد فضا و زمین مناسب کاشت گونه‌های مختلف در حال اجرا است.

مدیر منطقه چهار شهرداری قم بااشاره به کاشت گونه‌های متناسب با الگوی آب و هوایی قم در بوستان کوثر زیرنظر کارشناسان فضای سبز، گفت: توسعه چشمگیر فضای سبز در منطقه چهار شهر قم گامی مهم در راستای ارتقای کیفیت زندگی و محیط زیست شهری در این منطقه است.

تصاویر
  • پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی بوستان کوثر
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

 
نقشه