اخبار

ﺳﻪشنبه 25 شهریور 1399
تعداد بازدید: 294

استقرار پکیج تصفیه فاضلاب در شهرک خودرو

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم از استقرار یک دستگاه پکیج تصفیه فاضلاب در شهرک خودرو با هدف ایجاد منابع آبی جایگزین جهت آبیاری فضای سبز این شهرک بزرگ خبر داد.
استقرار پکیج تصفیه فاضلاب در شهرک خودرو

 

به گزارش واحد روابط عمومی سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم، علیرضا مظفری بیان داشت: عدم توانایی در حفر چاه، بالابودن سطح آب‌های زیرزمینی و همچنین عدم وجود زیرساخت شبکه فاضلاب در این منطقه، سبب شد؛ استقرار و راه اندازی پکیج تصفیه فاضلاب در شهرک خودرو در دستور کار قرار گیرد.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قم اعتبار هزینه شده برای تهیه این پکیج تصفیه فاضلاب را ۵ میلیارد ریال برشمرد و بیان داشت: ظرفیت آب تولیدی این دستگاه ۷۰ متر مکعب در شبانه روز است.

مظفری کیفیت پساب خروجی این دستگاه تصفیه فاضلاب را مطلوب توصیف کرد و افزود: این دستگاه دارای تاییدیه وزارت علوم و مورد تایید سازمان حفاظت محیط زیست بوده و  کیفیت بهتر پساب خروجی، تولید لجن کمتر و راندمان بالاتر تصفیه فاضلاب از قابلیت‌های بارز این دستگاه می‌باشد.

تصاویر
  • استقرار پکیج تصفیه فاضلاب در شهرک خودرو
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه