اخبار

پنجشنبه 20 آذر 1399
تعداد بازدید: 104

پیشرفت ۵۰ درصدی بوستان زائر

مدیر منطقه چهار شهرداری قم با اشاره به هزینه 3 میلیارد و 300 میلیون تومانی منطقه چهار در توسعه و احداث بوستان زائر از پیشرفت 50 درصدی این بوستان خبر داد.
پیشرفت ۵۰ درصدی بوستان زائر

 

مهدی اصفهانیان مقدم در گفت‌وگو با شهرنیوز، با اشاره به توسعه و احداث بوستان زائر، اظهار داشت: بوستان زائر یکی از ۹ بوستان پارک کوهستانی هزار هکتاری قم است که نقش برجسته‌ای در توسعه سرانه فضای سبز شهر قم خواهد داشت.

مدیر منطقه چهار شهرداری قم بابیان اینکه مساحت این بوستان ۲۰۰ هکتار است، افزود: ۵۰ درصد از حجم پروژه توسعه و احداث بوستان زائر که در برنامه امسال منطقه قرار داشت تکمیل‌شده است.

اصفهانیان مقدم از هزینه ۳ میلیارد ۳۰۰ میلیون تومانی منطقه چهار به‌منظور احداث و توسعه بوستان زائر در سال ۹۹ خبر داد و گفت: این بوستان در انتهای شهرک قدس واقع‌شده و بخشی از آن به‌عنوان بوستان شهری بهسازی و تجهیز شده است.

وی از اجرای دیوار سنگی در بوستان زائر خبر داد و افزود: بتن‌ریزی مسیر پیاده راه‌ها نیز انجام‌شده است.

به گفته مدیر منطقه چهار شهرداری قم اجرای شبکه آبیاری  و کاشت گیاهان از دیگر اقداماتی بوده که در راستای پروژه توسعه و احداث بوستان زائر اجرایی شده است.

تصاویر
  • پیشرفت ۵۰ درصدی بوستان زائر
  • پیشرفت ۵۰ درصدی بوستان زائر
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه