اخبار

چهارشنبه 26 آذر 1399
تعداد بازدید: 140

سازمان پارک ها و فضای سبز رتبه اول ارزیابی عملکرد در بین ۴۰ زیر مجموعه شهرداری قم را کسب کرد

رئیس اداره برنامه ریزی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری قم گفت: طبق ارزیابی‌های صورت‌گرفته سازمان پارک ها و فضای سبز موفق شد رتبه اول ارزیابی عملکرد شهرداری قم در شش ماهه نخست سال 99 را کسب نماید.
سازمان پارک ها و فضای سبز  رتبه اول ارزیابی عملکرد در  بین ۴۰ زیر مجموعه شهرداری قم را کسب کرد

 

به گزارش امور فرهنگی و ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری قم محمد جواد میرزایی با اشاره به ضرورت پایش عملکرد حوزه های مختلف شهرداری قم گفت: موضوع ارزیابی عملکرد مجوعه های وابسته به شهرداری قم از سال ۹۶ در بازه های مختلف آغاز شد که با یاری خدا و تلاش همکاران در حوزه های مختلف در طول این مدت  سازمان توانسته همواره رتبه های اول و دوم را در حوزه خدمات شهری به خود اختصاص دهد و  در شش ماهه نخست سال 99 نیز ضمن تحقق سرانه 20 متر مربعی فضای سبز  و افتتاح چندین پروژه، رتبه اول ارزیابی عملکرد در بین 40 زیر مجموعه شهرداری قم به این سازمان اختصاص یافت.

وی در مورد شاخص های موثر در ارزیابی بیان داشت: بیش از  ۳۵ آیتم در فرآیند ارزیابی تاثیر مستقیم داشته که از جمله مهم‌ترین آنها می‌توان به توسعه فضای سبز و بوستان‌ها، ایجاد شبکه های آبرسانی، تجهیز بوستان ها به سیستم های روشنایی ایمن، تامین و نصب مجموعه های بازی کودکان، آموزشهای پرسنلی، کارگری و کارمندی  ودیگر موارد اشاره کرد.

رئیس اداره برنامه ریزی سازمان پارک ها و فضای سبز در پایان اظهار کرد: مبنای ما در شاخص‌های ارزیابی، سند راهبردی شهرداری و سازمان است و امیدواریم با تلاش همه باغبانان ،کارگران و کارشناسان حوزه فضای سبز قدم های خوبی در بهبود زیست شهری و توسعه فضای سبز پایدار و مناسب برای شهر کریمه اهل بیت(س) برداشته شود.

تصاویر
  • سازمان پارک ها و فضای سبز  رتبه اول ارزیابی عملکرد در  بین ۴۰ زیر مجموعه شهرداری قم را کسب کرد
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه