اخبار

شنبه 29 آذر 1399
تعداد بازدید: 171

ارسال بیش از هزار و ۱۰۰ اثر به دبیرخانه مسابقه عکاسی پاییز برگریز

مسئول امور فرهنگی و ارتباطات سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم از تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه چهارمین دوره مسابقه عکاسی شهروندی «پاییز برگ‌ریز» تا 5 دیماه خبر داد.

ارسال بیش از هزار و ۱۰۰ اثر به دبیرخانه مسابقه عکاسی پاییز برگریز

به گزارش امور فرهنگی و ارتباطات سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم محمد جواد مختاری با اشاره به اهمیت توسعه فرهنگ شهروندی در حوزه حفظ و مراقبت از فضای سبز گفت:  فراخوان چهارمین دوره مسابقه شهروندی عکاسی “پاییز برگریز” در آذرماه منتشر شده بود و با توجه به استقبال شهروندان و هنرمندان قمی و همچنین شرایط اقلیمی شهر، مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این مسابقه تا ۵ دیماه تمدید شد.

 

مسئول امور فرهنگی و ارتباطات سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به ارسال بیش از هزار و ۱۰۰ اثر به دبیرخانه این مسابقه گفت:  با توجه به تغییر رویکرد کاشت درختان خزان دار در معابر و بوستان ها در چند سال اخیر در این دوره شاهد ارسال تصاویر منحصر به فردی از فضای پاییزی شهر بودیم.

 

وی افزود: با وجود محدودیت ها به واسطه شیوع ویروس کرونا آثار مناسبتری نسبت به دوره های قبل به دبیرخانه ارسال شده است و امیدواریم در مهلت جدید در نظر گرفته شده نیز عکاسان حرفه ای و شهروندان نسبت به ارسال اثر و ثبت نام در این مسابقه اقدام نمایند.

 

مختاری در پایان خاطرنشان کرد: مجموعا بیش از ۱۰۰ میلیون ریال جایزه نقدی در بخش های مختلف این مسابقه به برگزیدگان اهداء خواهد شد.

 

تصاویر
  • ارسال بیش از هزار و ۱۰۰ اثر به دبیرخانه مسابقه عکاسی پاییز برگریز
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه