اخبار

شنبه 27 دی 1399
تعداد بازدید: 86

آغاز عملیات به‌زراعی و زمستانه فضای سبز منطقه دو

مدیر منطقه دو شهرداری قم با اشاره به آغاز عملیات به‌زراعی و زمستانه فضای سبز منطقه دو از هرس بیش از 10 هزار اصله درخت خبر داد.
آغاز عملیات به‌زراعی و زمستانه فضای سبز منطقه دو

 

به گزارش امور فرهنگی و ارتباطات سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری قم، رضا رحیمی در گفت و گو با شهرنیوز، با اشاره به اقدامات لازم در راستای نگهداری و حفظ از فضای سبز منطقه، اظهار داشت: عملیات زراعی و زمستانه فضای سبز در منطقه دو آغاز شده و نسبت به حفظ و نگهداری فضای سبز منطقه در فضل زمستانه اقداماتی صورت می‌گیرد.

مدیر منطقه دو شهرداری قم با اشاره به اقدامات مرتبط با عملیات به‌زراعی، افزود: این اقدامات شامل هرس درختان توت، زیتون تلخ، ون و اکالیپتوس است.

رحیمی بابیان اینکه هرس بیش از ۱۰ هزار اصله درخت در سطح منطقه دو در دستور کار قرارگرفته است، تأکید کرد: هرس بوته‌های گل و کوددهی ازجمله دیگر اقدامات عملیات به زراعی است که در سطح منطقه انجام می‌شود.

وی افزود: هرس گل‌های رز و نسترن نیز انجام خواهد شد و کوددهی بلوارها و باغچه‌های حاشیه خیابانها نیز در دستور کار قرارگرفته است.

تصاویر
  • آغاز عملیات به‌زراعی و زمستانه فضای سبز منطقه دو
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه