اخبار

چهارشنبه 01 بهمن 1399
تعداد بازدید: 71

همکاری با شرکت برق نسبت به کاهش ۵۰ درصدی مصرف برق در بوستان‌ها

مدیر واحد تعمیرات و نگهداری سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از کاهش 50 درصدی مصرف برق در بوستان‌های شهر به دلیل خاموشی‌های اخیر در مناطق مختلف شهر و کشور خبر داد.
همکاری با شرکت برق نسبت به کاهش ۵۰ درصدی مصرف برق در بوستان‌ها

 

به گزارش امور ارتباطات سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، رسول شمس با اشاره به شرایط کمبود نیروی برق در استان و خاموشی‌های اخیر در مناطق مختلف شهر و کشور اظهار کرد: در همین راستا تدابیر لازم در سازمان برای مدیریت مصرف برق و صرفه‌جویی در مصرف اتخاذ شده است.

وی بیان کرد: با توجه به درخواست شرکت توزیع نیروی برق در خصوص کاهش مصارف برق و صرفه‌جویی در استفاده از تجهیزات برقی، سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم در جهت همیاری و همکاری با شرکت برق نسبت به کاهش ۴۰ تا ۵۰ درصدی مصرف برق در بوستان‌ها و خاموش کردن پایه‌های روشنایی تا ۵۰ درصد اقدام کرده است.

مدیر واحد تعمیرات و نگهداری سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم خاطرنشان کرد: در خصوص آبنماهای سطح شهر نیز تدابیر لازم برای خاموش شدن آنها تا پایان شرایط کمبود برق اتخاذ شده است.

وی با تاکید بر ایمن‌سازی و استانداردسازی تجهیزات برقی بوستان‌های شهر تصریح کرد: این امر نه‌تنها در افزایش ایمنی و رفاه همشهریان تاثیر داشته بلکه مصرف برق را نیز در مجموعه امکانات سازمان کاهش داده است؛ البته در کنار این اقدام سازمان پارک‌ها احداث نیروگاه‌های خورشیدی را نیز طی سال‌های اخیر دردستور کار داشته تا هم نیازهای انرژی خود را تامین کرده و هم کمکی برای کاهش مصرف برق در استان باشد.

 

تصاویر
  • همکاری با شرکت برق نسبت به کاهش ۵۰ درصدی مصرف برق در بوستان‌ها
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه