اخبار

چهارشنبه 12 خرداد 1400
تعداد بازدید: 32

احداث بیش از ۶ هزار متر مربع بوستان در خیابان شهید ربانی نژاد

رئیس اداره فضای سبز شهرداری منطقه ۴ قم از تکمیل احداث بیش از ۶ هزار متر مربع بوستان در خیابان شهید ربانی‌نژاد در محدوده شهرک شهید زین‌الدین تا پایان مهرماه امسال خبر داد.
احداث بیش از ۶ هزار متر مربع بوستان در خیابان شهید ربانی نژاد

 

به گزارش واحد خبر سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، وحید امیرخانی با اشاره به احداث بوستان خیابان شهید ربانی‌نژاد در محدوده شهرک شهید زین‌الدین اظهار کرد: احداث این بوستان با مساحت حدود 6 هزار مترمربع از سال 98 آغاز شده و در حال حاضر پیگیری برای احداث سیستم روشنایی و عملیات اجرایی سیستم آبیاری و کاشت در حال انجام است.

وی با بیان اینکه تا پایان مهرماه امسال این عملیات‌ها تکمیل شده و بوستان در اختیار مردم قرار می‌گیرد افزود: شهرداری بیش از 2 میلیارد و 500 میلیون تومان در این پروژه هزینه کرده است. در طراحی این بوستان استفاده حداکثری از گونه‌های پایدار و چندساله و پوششی و سازگار با اقلیم قم در دستور کار بوده است.

رئیس اداره فضای سبز شهرداری منطقه چهار خاطرنشان کرد: طی سال‌های اخیر عزم ویژه‌ای در مدیریت شهری برای توسعه فضای سبز خصوصا در محلات شکل گرفته و در این راستا با حمایت شهردار قم نیز اعتبارات قابل توجهی به این بخش تخصیص یافته است.

 

تصاویر
  • احداث بیش از ۶ هزار متر مربع بوستان در خیابان شهید ربانی نژاد
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه