اخبار

دوشنبه 17 خرداد 1400
تعداد بازدید: 32

احداث بوستان محله هدایت با اعتباری بیش از ۱۰ میلیارد ریال

رئیس اداره فضای سبز شهرداری منطقه ۴ قم از احداث بوستان محله هدایت به وسعت هزار و ۴۰۰ متر مربع تا پایان تابستان امسال خبر داد.
احداث بوستان محله هدایت با اعتباری بیش از ۱۰ میلیارد ریال

 

به گزارش واحد خبر سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، وحید امیرخانی با اشاره به برنامه سازمان پارک‌ها برای توسعه بوستان‌های محله‌ای اظهار کرد: در این راستا با توجه به اینکه در طرح برخی محلات و مناطق شهری پیش‌بینی پهنه‌های فضای سبز صورت نگرفته است شهرداری با تملک زمین اقدام به ساخت بوستان‌های محله‌ای می‌کنند.

وی یکی از محلات که مشکل زمین برای توسعه فضای سبز دارد را شهرک قدس عنوان کرد و افزود: با توجه به اینکه شهرک قدس در تقسیم کاربری‌ها دارای قطعات بسیار کمی برای احداث فضای سبز است، احداث بوستان‌های محله‌ای با هزینه بالایی انجام می‌شود و با اقدامات انجام شده در خیابان هدایت زمینی با مساحت هزار و 400 مترمربع برای احداث فضای سبز در نظر گرفته شد.

رئیس اداره فضای سبز شهرداری منطقه 4 گفت: سال گذشته عملیات عمرانی پروژه اجرا شده و احداث سیستم روشنایی در مراحل پایانی بوده و در دو ماه آینده اجرای سیستم آبیاری و کاشت نیز تکمیل خواهد شد.

امیرخانی تصریح کرد: این بوستان به مساحت هزار و 400 مترمربع با اعتبار یک میلیارد و 50 میلیون تومان احداث خواهد شد و تا پایان تابستان امسال در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

 

تصاویر
  • احداث بوستان محله هدایت با اعتباری بیش از ۱۰ میلیارد ریال
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه