اخبار

جمعه 21 خرداد 1400
تعداد بازدید: 318

بازگشایی شهربازی بوستان علوی

معاون دادستان قم از رفع پلمب شهر بازی بوستان علوی خبر داد و اظهار کرد: بهره بردار شهربازی بوستان علوی متعهد شد پس از رفع پلمب و اخذ و تمدید استاندارد های لازم شروع به فعالیت نماید.
بازگشایی شهربازی بوستان علوی

به گزارش واحد خبر سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم حمزه زارعی از رفع پلمب شهر بازی بوستان علوی در عصر پنجشنبه ۲۰ خرداد خبر داد و اعلام کرد: بهره بردار شهربازی بوستان علوی متعهد شد پس از رفع پلمب نسبت به اخذ و تمدید استاندارد، افزایش ایمنی وسایل شهر بازی، سپری نمودن دوره های آموزشی اپراتورهای وسایل شهربازی اقدام و پس از تایید استانداردهای لازم از سوی اداره کل استاندارد شروع به فعالیت کند. 
معاون دادستان قم اظهار داشت: تحقیقات در خصوص علت حادثه ادامه داشته و با توجه به پیشگیری از حوادث احتمالی دیگر برای شهروندان عزیز، استفاده از وسیله حادثه ساز تا مشخص شدن علت حادثه و اطمینان از ایمنی کامل ممنوع است.
این مقام قضایی گفت: دادستانی به محض اطلاع از این حادثه به موضوع ورود و ضمن دستور پلمب شهربازی، تحقیقات در خصوص علل وقوع حادثه را آغاز کرد.
زارعی تصریح کرد: دادستانی همواره در حال رصد مستمر حوادث شهر، در راستای احقاق حقوق شهروندان است و تلاش دارد ضمن پیشگیری از وقوع هرگونه حادثه با عاملین برخورد قانونی صورت گیرد.

 

تصاویر
  • بازگشایی شهربازی بوستان علوی
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه