X

اخبار

پنجشنبه 13 دی 1397
تعداد بازدید: 86
سطح فضای سبز منطقه 6 باید ارتقاء یابد

سطح فضای سبز منطقه 6 باید ارتقاء یابد

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم لزوم ارتقاء سطح فضای سبز منطقه 6 را مورد توجه قرار داد و گفت: امیدواریم با برنامه‌ریزی، هماهنگی کامل و همراهی با مسوولان مختلف بتوانیم در پیشبرد اهداف منطقه و افزایش کمی و کیفی فضای سبز قدم برداریم.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، پیام جوادیان در جلسه تودیع و معارفه مسوول فضای سبز شهرداری منطقه 6، با اشاره به تاثیر تغییرات و جابجایی در پویایی فعالیت‌ها اظهار کرد: اثر تغییر در حوزه فضای سبز که حوزه پویا و زنده است بسیار ملموس‌تر خواهد بود چراکه ممکن است تکرار در کار موجب عادی‌شدن آن شود و نیاز باشد تغییری ایجاد شود.

 

وی با تاکید بر اینکه همواره باید سطح انتظارات و توقعات از کارها افزایش پیدا کند، تصریح کرد: مسوولیت‌ها فرصتی برای خدمت به مردم هستند و اگر ماندگار بود قطعا به ما نمی‌رسید پس باید از این فرصت مغتنم برای خدمت ویژه به مردم استفاده کنیم.

 

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با بیان اینکه کار در منطقه 6 مشکل است، افزود: تراکم جمعیت در منطقه 6 بسیار بالا است و به دلیل بافت متراکم، کمترین سرانه فضای سبز را هم دارد و این مساله اهمیت افزایش کیفیت و بالابردن سرانه‌ها را بیش از پیش می‌کند.

 

وی لزوم ارتقاء سطح فضای سبز منطقه 6 را مورد توجه قرار داد و گفت: امیدواریم با برنامه‌ریزی، هماهنگی کامل و همراهی با مسوولان مختلف بتوانیم در پیشبرد اهداف منطقه و افزایش کمی و کیفی فضای سبز قدم برداریم.

 

جوادیان با اشاره به اعتبارات محدود منطقه 6 تصریح کرد: به همین خاطر باید در فعالیت‌ها به بحث صرفه‌جویی و مدیریت هزینه‌ها دقت داشت.

تصاویر
  • سطح فضای سبز منطقه 6 باید ارتقاء یابد
نظرات

نام

ایمیل

وب سایت