اخبار

پنجشنبه 30 خرداد 1398
تعداد بازدید: 364

مشکل کمبود فضای سبز در شهرک قدس مربوط به طراحی اولیه است

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: مشکل کمبود فضای سبز در شهرک قدس مربوط به طراحی اولیه است.
مشکل کمبود فضای سبز در شهرک قدس مربوط به طراحی اولیه است

 

به گزارش روابط عمومی سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم، پیام جوادیان با تاکید بر اینکه در طراحی شهرک قدس کمترین کاربری فضای سبز پیش‌بینی شده است، اظهار کرد: تنها در این محور در مجاورت بلوار شهید آوینی یک بوستان باغبان طراحی شده که کفاف کار این منطقه و نیاز مردم آن که در تراکم بالای ساختمانی هم زندگی می کنند نمی‌دهد.

وی با بیان اینکه مشکل کمبود فضای سبز در شهرک قدس به طراحی‌های زمان احداث آن برمی‌گردد، تصریح کرد: زمانی که زمین‌ها واگذار می‌شده به بحث توسعه فضای سبز توجه نشده است.

جوادیان با بیان اینکه برخلاف شهرک قدس در پردیسان قطعاتی که دارای کاربری فضای سبز است به شهرداری برای احداث پارک تحویل شده است خاطرنشان کرد: در بودجه سال گذشته و امسال اعتبار خوبی دیده شده تا این قطعات به پارک شهری تبدیل شوند.

وی بیان کرد: البته از کوچه ۷۰ به بعد شهرک قدس تا بلوار آیت‌الله بروجردی سه پارک بزرگ پیش‌بینی شده که مجموعا بالغ بر ۱٫۵ هکتار است که امیدواریم تا پایان امسال عملیات عمرانی آن به اتمام برسد.

تصاویر
  • مشکل کمبود فضای سبز در شهرک قدس مربوط به طراحی اولیه است
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه