اخبار

دوشنبه 18 آذر 1398
تعداد بازدید: 222

افزایش تعداد نیروهای واحد نظارت و کنترل فضای سبز شهر قم

رئیس اداره سرمایه انسانی سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: علاوه بر توسعه متوازن و مناسب فضای سبز شهری و جنگلی، حفظ و نگهداری از این فضاها از وظایف مهم سازمان پارک‌ها و فضای سبز است.
افزایش تعداد نیروهای واحد نظارت و کنترل فضای سبز شهر قم

 

به گزارش روابط عمومی سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، عباسعلی سعیدی با بیان اهمیت حفظ و توسعه فضای سبز اظهار داشت: علاوه بر توسعه متوازن و مناسب فضای سبز شهری و جنگلی، حفظ و نگهداری از این فضاها از وظایف مهم سازمان پارک‌ها و فضای سبز است.

وی با تأکید بر لزوم حفظ فضای سبز کنونی شهر افزود: برای حفظ نشاط و شادابی شهروندان باید فضای سبزی که با هزینه بسیار زیاد ایجادشده در بهترین حالت نگهداری شود و مراقبت از آن و جلوگیری از آسیب رساندن به آن ‌یکی از دغدغه‌های اصلی سازمان پارک‌ها و فضای سبز است.

رئیس اداره سرمایه انسانی سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم ادامه داد: حراست و حفظ فضای سبز نیازمند ارائه راهکاری قانونمند و ضابطه‌مند بوده که زیرساخت‌های آن با راه‌اندازی واحدهای حفظ باغات و اشجار و نیروهای کنترل و نظارت فضای سبز از مدت‌ها قبل در سازمان ایجادشده است.

سعیدی از توسعه و افزایش نیروهای این واحدها خبر داد و تصریح کرد: این مجموعه با دارا بودن مجوزهای لازم از نیروی انتظامی آزادی عمل بیشتری در برخورد با متخلفان خواهد داشت و  نیروی‌های این واحد دوره‌های آموزشی لازم برای برخورد مناسب و معقول با متخلفان را گذرانده‌اند.

تصاویر
  • افزایش تعداد نیروهای واحد نظارت و کنترل فضای سبز شهر قم
نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه