اخبار

ﺳﻪشنبه 19 آذر 1398
تعداد بازدید: 240

انتشار فراخوان سومین دوره مسابقه عکاسی شهروندی «پاییز برگ‌ریز»

مسئول امور فرهنگی و ارتباطات سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: هدف از برگزاری این مسابقه استفاده از زیبایی‌های فصل پاییز و جلب مشارکت شهروندان و توجه به فضای سبز است.
انتشار فراخوان سومین دوره مسابقه عکاسی شهروندی «پاییز برگ‌ریز»

 

به گزارش روابط عمومی سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم محمد جواد مختاری با اشاره به زیبایی‌های فصل پاییز و عدم جمع‌آوری برگ درختان در بوستان‌های منتخب شهری گفت: با برنامه‌ریزی‌های صورت پذیرفته سومین دوره از مسابقه شهروندی پاییز برگ‌ریز هم‌زمان با اجرای طرح « فرش خزان » در بوستان‌ها  معابر شهر قم برگزار خواهد شد.

مسئول امور فرهنگی و ارتباطات سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با بیان اینکه هدف از برگزاری این مسابقه استفاده شهروندان از زیبایی‌های فصل پاییز و جلب مشارکت عمومی است گفت:  در این راستا در منطقه یک بوستان مهدی(عج) و كودك، در منطقه دو بوستان امام رضا(ع) و صبا، در منطقه سه بوستان شهيد بنيادی، در منطقه چهار بوستان علوی، در منطقه پنج بوستان آل یاسین، در منطقه ٦ بوستان زنگاركی و بوستان نرگس در منطقه هفت بوستان صدر و در منطقه هشت بوستان انقلاب اسلامی و بوستان پرديس برای این فضاسازی و اجرای طرح "فرش خزان" انتخاب شده‌اند که شهروندان علاوه بر معابر شهری می توانند‌ در این بوستان‌ها نیز به ثبت تصاویر و شرکت در مسابقه اقدام کنند.

مختاری افزود: مهلت ارسال آثار جهت شرکت در سومین دوره مسابقه شهروندی «پاییز برگ‌ریز» تا 15 دی‌ماه علاقه‌مندان می‌توانند جهت اطلاع از شرایط، مشاهده فراخوان و ارسال آثار به درگاه اینترنتی سازمان به نشانی www.QOMparks.ir مراجعه نمایند.

تصاویر
  • انتشار فراخوان سومین دوره مسابقه عکاسی شهروندی «پاییز برگ‌ریز»
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه