اخبار

دوشنبه 23 دی 1398
تعداد بازدید: 169

تشکیل کمیته "اندیشه‌ورز" در سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: کمیته "اندیشه‌ورز" باهدف بررسی طرح‌ها و ارائه راهکارهای عملی برای حل معضلات حوزه فضای سبز شهر تشکیل می‌شود.
تشکیل کمیته "اندیشه‌ورز" در سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم

 

به گزارش روابط عمومی سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، پیام جوادیان از تشکیل کمیته اندیشه‌ورز در سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم خبر داد و اظهار داشت: این کارگروه باهدف سیاست‌گذاری و ایجاد طوفان فکری در مسائل مختلف تشکیل‌شده است.

وی ایده اصلی این کمیته را از طرف مقام معظم رهبری دانست  افزود: کمیته برای بررسی طرح‌ها و مسائل مختلف با حضور متخصصان و تعدادی از مدیران سازمان و رئیس ادارات فضای سبز تشکیل‌شده و جمع‌بندی نهایی را در مورد طرح‌ها انجام می‌دهند.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم تصریح کرد: مهم‌ترین ویژگی طرح‌های تصویبی در کمیته باید تخصصی بودن و جامعیت طرح‌های بوده و مسائل مهم و کلان در این شورای مشورتی موردبحث قرار گیرد.

وی اجرای طرح کوچه سبز و پیگیری  ایجاد 30  درصد فضای سبز در حیاط و 12 درصد در ساختمان را ازجمله نخستین طرح‌های مطرح‌شده در این کمیته عنوان کرد و گفت: ایجاد و حفظ فضای سبز ازجمله مسائلی است که امروز دغدغه‌ای شهرسازی نبوده و این کمیته آن را پیگیری می‌کند.

جوادیان به موضوعات حفظ باغات شهر نیز اشاره و خاطرنشان کرد: موضوع حفظ باغات شهر یکی از موضوعاتی است که با توجه به عدم بودجه کافی در این حوزه نیازمند راهکار عملی و شیوع نامه کاربردی است که باید هر چه سریع‌تر در این کمیته تدوین و ابلاغ شود.

تصاویر
  • تشکیل کمیته "اندیشه‌ورز" در سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم
نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه