اخبار

شنبه 19 بهمن 1398
تعداد بازدید: 45
برگزاری پویش ملی «درخت دوستی بنشانیم» در سراسر کشور

برگزاری پویش ملی «درخت دوستی بنشانیم» در سراسر کشور

شعار سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با عنوان «درخت دوستی بنشان» با پیشنهاد مدیرعامل سازمان به عنوان شعار سال پویش درختکاری در سراسر کشور انتخاب شد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، پیام جوادیان مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به برگزاری پویش مردمی «درخت دوستی بنشان» در دو سال گذشته اظهار داشت: این پویش مردمی با موضوع کاشت درخت و حفظ و مراقبت از فضای سبز شهر قم در هفته منابع طبیعی و روز ملی درختکاری به همت سازمان پارک‌ها و فضای سبز در سال‌های 96 و 97 برگزار شد.

وی افزود: شهرداری قم در سال‌های اخیر هزینه‌های زیادی در توسعه و نگهداری فضای سبز انجام داده که بخش قابل توجه این هزینه‌ها مربوط به حوزه حفظ و نگهداری از فضای سبز است و هدف از برگزاری این پویش نیز جلب مشارکت‌های مردمی برای حفظ و توسعه فضای سبز بود که دو سال گذشته بیش از 30 هزار نفر از شهروندان قمی در آن مشارکت کردند.

جوادیان ادامه داد: در همین راستا در نشست هم‌اندیشی مدیران عامل سازمان‌های پارک‌ها و فضای سبز شهرداری‌های کلان‌شهرهای کشور که ماه گذشته در استان البرز برگزار شد به پیشنهاد این سازمان، شعار «درخت دوستی بنشانیم» به‌عنوان شعار سال کشوری انتخاب شد.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به حمایت وزیر محترم کشور از این پویش گفت: با توجه به اهمیت این موضوع و لزوم مشارکت همه اقشار و گروه‌ها در این پویش، دکتر رحمانی فضلی، وزیر محترم کشور دستور ویژه‌ای جهت برگزاری این پویش به دستگاه‌های ذی‌ربط ابلاغ نموده‌اند.

جوادیان افزود: با یاری خدا شروع کاری پویش ملی «درخت دوستی بنشانیم» که با هدف کاشت نهال و حفظ و مراقبت از فضای سبز شهری برگزار خواهد شد از شهر قم و در آغاز هفته درختکاری خواهد بود.

تصاویر
  • برگزاری پویش ملی «درخت دوستی بنشانیم» در سراسر کشور
نظرات

نام

ایمیل

وب سایت