اخبار

چهارشنبه 13 فروردین 1399
تعداد بازدید: 65

هیچ مراجعه‌ای در روز طبیعت به بوستان‌ها انجام نشد/همکاری شهروندان در طرح فاصله گذاری اجتماعی متعهدانه و بی نظیر بود

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم از مردم شریف و فهیم شهر قم بابت عدم مراجعه به بوستان‌ها و پارک‌های شهری در 12 و 13 فروردین تقدیر کرد.
هیچ مراجعه‌ای در روز طبیعت به بوستان‌ها انجام نشد/همکاری شهروندان در طرح فاصله گذاری اجتماعی متعهدانه و بی نظیر بود

 

به گزارش روابط عمومی سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم، پیام جوادیان با بیان اینکه 360 بوستان شهر به صورت کامل در 12 و 13 فروردین مسدود شده بود اظهار کرد: شهروندان در این روزها همکاری لازم را با عوامل شهرداری داشتند و همکاری مردم در طرح فاصله گذاری اجتماعی متعهدانه و بی نظیر بود.

جوادیان با اشاره به مدیریت فضاهای شهری در 12 و 13 فروردین و تعطیلی آنها گفت: ورودی تمام عرصه‌های فضای سبز مسدود شده و محوطه ها نیز با نوار ممنوعیت ورود مسدود شده بودند و نیروهای سازمان نیز مستقر شدند تا با تکریم از حضور شهروندان در بوستان‌ها جلوگیری شود.

وی با تقدیر از مردم شریف و فهیم شهر قم بابت عدم مراجعه به بوستان‌ها و پارک‌های شهری خاطرنشان کرد: هیچ مراجعه‌ای به بوستان‌ها صورت نگرفت و موارد انگشت‌شماری در شهر وجود داشت که با تذکرات عوامل فضای سبز از بوستان ها خارج شدند.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با تاکید بر اینکه این اقدام در راستای حفظ ایمنی و سلامت عمومی بوده است تصریح کرد: ما از مردم به خاطر اجابت درخواست خادمان خود در مدیریت شهری که در خانه ماندند و به عرصه‌های فضای سبز مراجعه نکردند، تقدیر می‌کنیم.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم به زودی این مشکل به اتمام رسیده و شاهد شور و نشاط اجتماعی در عرصه‌های فضای سبز و فضاهای شهری باشیم.

تصاویر
  • هیچ مراجعه‌ای در روز طبیعت به بوستان‌ها انجام نشد/همکاری شهروندان در طرح فاصله گذاری اجتماعی متعهدانه و بی نظیر بود
نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه