اخبار

یکشنبه 10 فروردین 1399
تعداد بازدید: 54

بوستان‌های شهر قم برای حفظ سلامتی شهروندان تا اطلاع ثانوی تعطیل است

شهردار قم گفت: شهرداری قم برای حفظ امنیت و سلامت شهروندان امسال هیچ برنامه‌ای برای روز طبیعت و 13 فروردین تدارک ندیده و تمام ظرفیت‌های تفریحی و بوستان‌ها به‌صورت خاص تعطیل خواهد بود.
بوستان‌های شهر قم برای حفظ سلامتی شهروندان تا اطلاع ثانوی تعطیل است

 

دکتر سید مرتضی سقاییان نژاد با اشاره به اهمیت در خانه ماندن شهروندان در روزهای پیش‌رو اظهار داشت: باید از شهروندانی که در خانه ماندند و توصیه‌های پزشکی را جدی گرفتند تشکر کنیم.
شهردار قم با ابراز تأسف و معذرت‌خواهی از مردم برای ارائه نشدن خدمات و شرایط ویژه برای روز طبیعت، افزود: شهرداری قم برای حفظ امنیت و سلامت شهروندان امسال هیچ برنامه‌ای برای روز طبیعت و ۱۳ فروردین تدارک ندیده است.
سقاییان نژاد با تأکید بر تعطیلی همه بوستان‌ها و مراکز تفریحی در سطح شهر، تصریح کرد: اولویت شهرداری حفظ سلامت مردم و رعایت توصیه‌ها و دستورات ستاد مبارزه با کرونا است.
وی با درخواست از مردم برای حفظ قرنطینه خانگی، خاطرنشان کرد: شهرداری برای پایان دوره قرنطینه و ویروس کرونا برنامه‌ای جامعی را داشته و مردم می‌توانند آن زمان، از بوستان‌ها و مراکز تفریحی استفاده کنند.
شهردار قم با یادآوری دوباره تعطیلی بوستان‌ها، ادامه داد: تمام ظرفیت‌های تفریحی و بوستان‌ها متعلق به مردم است اما برای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی تمام امکانات شهرداری به‌صورت خاص تعطیل خواهد بود.
سقاییان نژاد در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به تمهیدات اندیشیده شده و در پی تعطیلی بوستان‌ها و پارک‌های شهر تا اطلاع ثانوی، طرح فاصله گذاری اجتماعی تا بیستم فروردین تمدید شده است.

تصاویر
  • بوستان‌های شهر قم برای حفظ سلامتی شهروندان تا اطلاع ثانوی تعطیل است
نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه