مسابقه عکاسی

سومین دوره مسابقه عکاسی شهروندی پاییز برگریز

وجود برگ‌های پایيزی در فضاهای شهری علاوه بر ايجاد طيفی وسيع از رنگ‌ها كه به عنوان جلوه‌های بصری در بوستان‌ها محسوب می‌شوند. از نظر شنيداری نيز، با توليد صداهای ملموس تداعی گر زیبایی‌های پایيزی برای شهروندان هستند که سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری قم نیز هر ساله برنامه‌هایی را برای حفظ این فضاها در پاییز دارد.

امسال نیز تمهيدات لازم جهت ايجاد خلاقيت در راستای زيباسازی و خاطره انگيز کردن بوستان‌های شهری برای شهروندان برنامه‌ریزی های لازم جهت اجرای این فضاسازی و عدم جمع آوری و انتقال برگ درختان خزان‌دار و رها سازی آن در عرصه فضای سبز در تعدادی از بوستان‌های شاخص مناطق هشتگانه شهری انجام شده است . در این راستا در منطقه یک بوستان مهدی(عج) و كودك، در منطقه دو بوستان امام رضا(ع) و صبا، در منطقه سه بوستان شهيد بنيادی، در منطقه چهار بوستان علوی، در منطقه پنج بوستان آل یاسین، در منطقه شش بوستان زنگاركی و نرگس در منطقه هفت بوستان صدر و در منطقه هشت بوستان انقلاب اسلامی و بوستان پرديس برای این فضاسازی و اجرای طرح "فرش خزان" انتخاب شده‌اند.

در سال های 96 و 97 دو دوره از مسابقه عکاسی شهروندی "پاییز برگریز" باهدف به تصویر کشیدن زیبایی‌های فصل پاییز در بوستان‌ها و معابر شهری شهر کریمه اهل بیت(س) برگزار شده و امسال نیز سومین دوره از این مسابقه با شرایط زیر برگزار خواهد شد.

شرایط شرکت در مسابقه:

  1. هر عکاس می تواند حداکثر 7 اثر به دبیرخانه ارسال کند.
  2. آثار به صورت فایل jpg ، ضلع کوچک 2000، با رزولوشن 300 و حجم کمتر از 3MB. به دبیرخانه ارسال شوند.
  3. آثار می بایست در یکی از بوستان های شهری قم و یا فضای سبز معابر اصلی و فرعی شهر ثبت شده باشد.
  4. عکس ارسالی نباید دارای امضا، تاریخ، پاسپارتو، واترمارک، قاب یا لوگو باشد.
  5. دبیرخانه ارسال کننده ی عکس را صاحب اثر می شناسد و در صورتی که خلاف آن اثبات شود اثر حذف می گردد.
  6. پس از داوری آثار، فایل خام یا فایل اصلی عکس ثبت شده از عکاس مطالبه می‌شود و بدیهی است تحویل ندادن سایز مناسب در مهلت مقرر، منجر به حذف عکس از مسابقه خواهد شد.
  7. ارسال اثر به مسابقه، به منزله‌ی اعلام مالکیت معنوی اثر و همچنین پذیرش شرایط و مقررات مسابقه است.
  8. آثار دریافتی به تشخیص دبیرخانه، همراه با نام عکاس در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم به آدرس@QOMparks منتشر خواهند شد.
  9. مهلت شرکت در مسابقه تا 15 دی‌ماه

نحوه ارسال آثار

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق وبسایت آثار خود را ارسال کنند
 

فرم ثبت نام

برای ارسال عکس های خود روی لینک کلیک نمایید

 

جوایز مسابقه

نفر اول هفت میلیون ریال، نفر دوم پنج میلیون ریال، نفر سوم سه میلیون و پانصد هزار ریال

درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه