X

اخبار

(آرشیو ماه فروردین 1401)

جلوگیری از جابجایی و قطع درختان سطح شهر بدون مجوز شهرداری
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از جلوگیری از جابجایی و قطع درختان سطح شهر بدون مجوز کمیسیون ماده هفت شهرداری قم خبر داد.
چهارشنبه، 31 فروردین 1401 - 13:30
استفاده از گونه‌های بومی و سازگار با شرایط اقلیمی قم برای توسعه فضای سبز
کارشناس مسؤول مرکز تولیدات و تحقیقات گل‌ها و گیاهان زینتی سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: استفاده از گونه‌های بومی و سازگار با شرایط اقلیمی از بهترین‌ راهکارها برای توسعه فضای سبز و تنوع گونه‌ گیاهی می‌باشد.
ﺳﻪشنبه، 30 فروردین 1401 - 13:33
شهرداری قم برای بوستان نوستالژی”نجمه” در سال‌های گذشته چه اقداماتی انجام داده است؟
در سال‌های گذشته اقدامات مختلفی شهرداری قم برای بهسازی و ساماندهی بوستان نجمه انجام داده و حدود یک میلیارد و 500 میلیون تومان برای بهسازی و مناسب‌سازی و بیش از دو میلیارد تومان برای نگهداری این بوستان هزینه کرده است.
دوشنبه، 29 فروردین 1401 - 13:54
تبدیل آرامستان وادی‌السلام به باغ‌مزار
ناظر عالی حوزه مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به پیشنهاد شهرداری برای تبدیل آرامستان وادی‌السلام به باغ‌مزار گفت: سازمان پارک‌ها پیشنهاد خود را در این خصوص به اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم اعلام کرده است.
دوشنبه، 29 فروردین 1401 - 12:24
کاهش سطوح چمن‌کاری در بلوار شهید سلیمانی
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: در راستای استفاده از گونه‌های گیاهی کم‌آب‌بر در فضای سبز شهر قم کاهش سطوح چمن‌کاری در بلوار شهید سلیمانی در دستور کار قرار گرفته است.
یکشنبه، 28 فروردین 1401 - 10:58
برگزاری محافل انس با قرآن در ۲۰ بوستان سطح شهر قم در ماه مبارک رمضان
سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم از برگزاری محافل انس با قرآن کریم در ۲۰ بوستان سطح شهر در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.
یکشنبه، 28 فروردین 1401 - 10:01
ایمن سازی و اصلاح روشنایی بیش از 300 بوستان شهری
مدیر واحد بهینه‌سازی، نگهداری و تعمیرات سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: طی سال‌های اخیر در چهار فاز بیش از 300 بوستان شهری ایمن‌سازی و اصلاح روشنایی در آنها صورت گرفت.
شنبه، 27 فروردین 1401 - 09:50
احداث ۱۱۹ بوستان طی ۶ سال گذشته
شهردار قم با اشاره به احداث 119 بوستان و پارک شهری از سال 94 تا کنون در قم گفت: توسعه زیرساخت‌های زندگی شهری بستر اولیه انجام اقدامات فرهنگی است.
پنجشنبه، 25 فروردین 1401 - 12:31
ایجاد لکه‌های سبز شهری در مناطق کم برخوردار قم/ عدم وجود زمین برای ایجاد فضای سبز در بافت فرسوده و لزوم انجام تملکات
رئیس کمیسیون خدمات شهری و امور زائرین شورای اسلامی شهر قم گفت: در مناطق مختلف هشت‌گانه به‌ویژه در بافت تاریخی به دلیل تراکم فشردگی شهری نمی‌توان بوستان ایجاد کرد، از همین رو سیاست‌گذاری‌ها به سمت ایجاد لکه‌های سبز حتی کوچک است.
پنجشنبه، 25 فروردین 1401 - 12:22
انتقال تجربیات حوزه فضای سبز قم به کشور عراق/ طراحی فضای سبز بیمارستان امام علی(ع) نجف اشرف توسط کارشناسان سازمان‌ پارک‌ها
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از طراحی شبکه آب و کاشت فضای سبز بیمارستان امام علی(ع) در شهر نجف اشرف توسط تیم کارشناسی سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم خبر داد.
ﺳﻪشنبه، 23 فروردین 1401 - 12:37
صفحه 1 از 4ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  بعدی   انتها   
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه