X

اخبار

(آرشیو ماه تیر 1399)

اجرای حکم قلع و قمع باعث ویرانی بوستان فدک خواهد شد /  امیدواریم بتوانیم با کمک سایر دستگاه ها این بوستان را حفظ کنیم
معاون شهردار قم با ابراز تشکر از تمام نهادهای استان از جمله دستگاه‌های قضائی و انتظامی برای پیگیری موضوع و عدم تخریب بوستان فدک گفت: قبلا هم اعلام کرده ایم آمادگی کامل داریم تا با مدعیان پرونده بوستان فدک بر اساس قانون توافق کنیم.
شنبه، 28 تیر 1399 - 17:36
تبدیل تهدید به فرصت؛ اجرای برنامه‌های فرهنگی سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با محوریت خانواده و در خانه
مسئول امور فرهنگی و ارتباطات سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با تأکید بر مدیریت بحران و لزوم مشارکت مردم در افزایش نشاط اجتماعی گفت: هیچ توسعه‌ای بدون مشارکت مردم و ارتقاء فرهنگ شهروندی امکان نداشته و سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم به این مهم توجه ویژه‌ای دارد.
پنجشنبه، 26 تیر 1399 - 09:52
جمع‌آوری پسماند فضای سبز مناطق هشت‌گانه/همکاری با سازمان مدیریت پسماند جهت تولید کمپوست
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: تمام پسماند فضای سبز مناطق هشتگانه جمع‌آوری‌شده و شاخه‌های خشک و درختان از چرخه تولید کمپوست خارج‌شده و برای استفاده در صنایع چوب و زغال فرستاده می‌شود.

چهارشنبه، 25 تیر 1399 - 20:54
ادامه آبیاری شبانه در عرصه‌های فضای سبز شهر قم
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به دوره گرما در شهر قم از ادامه آبیاری شبانه در عرصه‌های فضای سبز خبر داد و گفت: باوجود تحمیل هزینه ٣٥ درصدی آبیاری شبانه به سازمان برای حفظ عرصه‌های سبز برنامه‌ریزهای لازم برای آبیاری شبانه عرصه های فضای سبز شهر قم انجام شده است.
یکشنبه، 22 تیر 1399 - 10:10
بوستان ولایت سرمایه گردشگری قم/ مدیران استانی با نگاهی کلان به رفع مشکلات توجه کنند
شهردار منطقه سه با تأکید بر قابلیت‌های بوستان ولایت در جذب توریسم و ارتقاء کیفیت گردشگری استان گفت: بوستان ولایت نیازمند توجهی فرا منطقه‌ای بوده و باید مدیران استانی با نگاهی کلان در رفع مشکلات شهر ورود کنند.
شنبه، 21 تیر 1399 - 11:30
حذف 100 درصدی آبیاری با تانکر در حاشیه بلوار آیت الله بروجردی
مسئول امور آب سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از حذف صددرصدی آبیاری با تانکر در حاشیه بلوار آیت الله بروجردی خبر داد و گفت: این پروژه بااعتباری بالغ‌بر 11 میلیارد ریال انجام‌شده است.
پنجشنبه، 19 تیر 1399 - 12:25
استفاده از پساب در آبیاری فضای سبز نقطه عطف عملکرد شهرداری در حوزه فضای سبز شهر قم
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم را یکی از سازمان‌های موفق شهرداری دانست و گفت: استفاده از پساب به‌جای آب شرب و آب چاه نقطه عطف عملکرد سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم است.
ﺳﻪشنبه، 17 تیر 1399 - 12:04
طراحی کاشت 68 پروژه فضای سبز در سال 98
معاون فنی و اجرایی سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: در سال 98 عملیات طراحی کاشت 68 پروژه فضای سبز با مساحتی بالغ بر 950 هزار مترمربع تهیه و پس از بررسی در کارگروه طراحی و توسعه سازمان به مناطق هشتگانه شهرداری ابلاغ شده است.
یکشنبه، 15 تیر 1399 - 10:36
دست سازمان پارک‌ها برای ایجاد تنوع گونه‌های گیاهی بسته است
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: دست این سازمان برای ایجاد تنوع در گونه‌های گیاهی کاشت‌شده در شهر با توجه به محدودیت‌هایی چون منابع آبی و... بسته است.
شنبه، 14 تیر 1399 - 10:25
اجرای 55 پروژه آبرسانی فضای سبز در سال 98
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: اولویت اصلی در سازمان تکمیل شبکه اصلی انتقال و اجرای طرح جامع آب فضای سبز شهر قم است.
ﺳﻪشنبه، 10 تیر 1399 - 15:18
صفحه 1 از 2ابتدا   قبلی   [1]  2  بعدی   انتها   
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

 
نقشه