X

اخبار

(آرشیو ماه فروردین 1402)
تدوین دستورالعمل مدیریت بحران و ایمنی در حوزه فضای سبز برای نخستین بار در کشور
رئیس گروه پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شهرداری قم از تدوین دستورالعمل مدیریت بحران و ایمنی در حوزه فضای سبز برای نخستین بار در کشور در قم خبر داد.
دوشنبه، 28 فروردین 1402 - 09:34
چالش توسعه فضای سبز در شهرهای کویری با اصول علمی قابل حل است / همایش راهبردهای توسعه فضای سبز ظرفیتهای ملی در این حوزه را تجمیع خواهد کرد
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر قم گفت: حیات، طراوت، شادابی و تنفس شهر وابسته به فضای سبز است و نیاز است به این موضوع به صورت پایدار و با تکیه بر اصولی علمی پرداخته شود.
یکشنبه، 27 فروردین 1402 - 15:07
به‌کارگیری روش‌های نوین و تکنولوژی روز در حوزه فضای سبز / کاهش 50 درصدی مصرف آب با استفاده از چیپس چوب
مدیر مالی سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از کاهش 50 درصدی مصرف آب با استفاده از چیپس چوب‌های تولیدی در مرکز تحقیقات، آموزش و تولیدات سازمان خبر داد.
ﺳﻪشنبه، 22 فروردین 1402 - 00:02
همایش ملی راهبردهای توسعه فضای سبز در شهرهای حاشیه کویر در قم برگزار می شود
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم از برگزاری همایش ملی راهبردهای توسعه فضای سبز در شهرهای حاشیه کویر در قم خبر داد.
شنبه، 19 فروردین 1402 - 12:22
اسکان هفتاد هزار نفر در کمپ‌های اقامتی بوستان‌های شهر قم / تعطیلات با نشاط با اجرای پویش «بهارِ تفریحات» و تخفیف مراکز گردشگری
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به نصب 17 هزار تختخه چادر در کمپ های اقامتی شهر قم گفت: 150 نفر از عوامل سازمان در ستاد سیما،منظر و فضای سبز شهری و ستاد اسکان نوروزی شهرداری قم بر کیفیت خدمات‌رسانی به زائرین نظارت داشته‌اند.
دوشنبه، 14 فروردین 1402 - 13:56
بوستان‌های شهر قم در روز طبیعت تعطیل نیستند/اجرای ویژه‌برنامه‌های روز طبیعت از ساعت ۱۶ تا ۴ بامداد
مدیر عامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از اجرای ویژه‌برنامه‌های روز طبیعت در بوستان‌های شهر از ساعت ۱۶ تا ۴ بامداد روز ۱۳ فروردین ماه خبر داد.
شنبه، 12 فروردین 1402 - 18:21
اسکان 58  هزار مسافر نوروزی در استراحت گاه های شهری قم
رئیس کمیته اسکان،سیما و منظر شهری ستاد تسهیلات سفر شهرداری قم از اسکان 58 هزار مسافر نوروزی در استراحت گاه های شهری از 25 اسفندماه تا 9 فروردین ماه خبر داد.
جمعه، 11 فروردین 1402 - 14:12
نوسازی، بهسازی و رنگ آمیزی مبلمان و تجهیزات پارکی در آستانه بهار
معاون فنی و نظارت سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از نوسازی، بهسازی و رنگ‌آمیزی مبلمان و تجهیزات پارکی در آستانه بهار خبر داد.
چهارشنبه، 09 فروردین 1402 - 09:36
توزیع 70 هزار نهال درختان میوه بین شهروندان قمی
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: در مجموع بیش از 70 هزار نهال درختان میوه شامل انار، انگور، انجیر، سنجد و... در قالب ششمین سال برگزاری پویش «درخت دوستی بنشانیم » بین شهروندان توزیع می شود.
ﺳﻪشنبه، 08 فروردین 1402 - 09:09
توسعه متنوع فضای سبز در قم ارزنده است/ شهروندان در حفظ فضای سبز بکوشند
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر قم با تقدیر از خدمات سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم در توسعه فضای سبز با گونه‌های سازگار با اقلیم شهر قم، از شهروندان قمی خواست تا در حفظ و توسعه فضای سبز شهر قم همکاری لازم را داشته باشند.
دوشنبه، 07 فروردین 1402 - 10:13
صفحه 1 از 2ابتدا   قبلی   [1]  2  بعدی   انتها   
جستجو
آرشیو ماهیانه
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

 
نقشه