X

اخبار

(آرشیو ماه اردیبهشت 1401)
طراحی ۴۰ پروژه فضای سبز شهری به مساحت ۳۵۰ هزار مترمربع
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از طراحی کاشت 40 پروژه فضای سبز شهری در سال 1400 توسط کارشناسان این سازمان خبر داد.
چهارشنبه، 28 اردیبهشت 1401 - 11:50
بازدید مستمر و رفع مشکلات تاسیساتی بوستان‌ها
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با توجه به حضور گسترده مردم در فصل بهار و تابستان در عرصه‌های فضای سبز شهری از بازدید مستمر و رفع مشکلات تاسیساتی بوستان‌ها خبر داد.
شنبه، 24 اردیبهشت 1401 - 13:58
استفاده از ظرفیت شرکتهای دانش بنیان در حل چالش های حوزه فضای سبز شهر قم / 6 اقدام سازمان پارک‌ها برای رفع محدودیت منابع آبی برای توسعه فضای سبز
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم تدوین طرح جامع آب، استفاده از منابع آب خام، استفاده از پساب فاضلاب، توسعه شبکه آبیاری تحت فشار، استفاده از مالچ چوب و استفاده از گونه های سازگار با اقلیم قم را از جمله اقدامات این سازمان در راستای رفع محدودیت منابع آبی در توسعه فضای سبز شهر عنوان کرد.
چهارشنبه، 21 اردیبهشت 1401 - 10:06
کاشت بیش از یک‌میلیون اصله درخت مثمر در ۶ سال گذشته در قم
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از کاشت بیش از یک‌میلیون اصله درخت مثمر در 6 سال گذشته در فضای سبز شهر قم خبر داد.
دوشنبه، 19 اردیبهشت 1401 - 11:05
اختصاص بودجه ویژه برای تکمیل بوستان ولایت قم
مدیر منطقه سه شهرداری قم گفت: در بوستان ولایت و در فاز نخست آن در چهار سال گذشته تقریباً 12 میلیارد تومان هزینه شده و امسال نیز بودجه ویژه به آن اختصاص داده‌شده و مطالعات کاملی برای تکمیل بوستان انجام‌شده که شامل پیست دوچرخه‌سواری، پیست شترسواری و موضوعات گردشگری است.
شنبه، 17 اردیبهشت 1401 - 14:28
بهره‌برداری از بوستان ترنج پردیسان قم به مساحت ۲۴۰۰۰ مترمربع در سال جاری
سرپرست منطقه هشت شهرداری قم گفت: بوستان ترنج در محله پنج مسکن مهر پردیسان در سال جاری آماده بهره‌برداری می‌شود.
شنبه، 17 اردیبهشت 1401 - 14:06
احداث فضای سبز بلوار شهید سلیمانی در محدوده پارک‌سوار شمالی قم
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: با توجه به اتمام عملیات اصلاح ترافیکی محدوده پارک‌سوار شمالی، عملیات احداث فضای سبز این مجموعه نیز انجام شد.
شنبه، 17 اردیبهشت 1401 - 09:13
بوستان‌های سطح شهر آماده خدمات دهی به زائران
سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری قم گفت: با توجه به پیش‌بینی هواشناسی مبنی بر ورود تندباد و رگبارهای بهاری در ساعات پایانی پیش رو و پیش‌گیری از حوادث احتمالی خواهشمندیم زائرین برای اسکان از بوستان‌های سطح شهر استفاده کنند.
چهارشنبه، 14 اردیبهشت 1401 - 09:23
ایمن‌سازی پایه‌دکل‌های برق فشار قوی داخل بوستان‌ها
مدیر واحد بهینه‌سازی، نگهداری و تعمیرات سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از ایمن‌سازی پایه‌دکل‌های برق فشار قوی داخل بوستان‌ها و رفیوژ سبز بلوارهای شهر خبر داد.
یکشنبه، 11 اردیبهشت 1401 - 13:48
تکثیر و کاشت گونه‌های بومی در فضای سبز شهر قم/ شناسایی ۳۰ گونه متناسب با اقلیم قم
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از شناسایی، تکثیر و کاشت گونه‌های بومی در فضای سبز شهر قم خبر داد.
شنبه، 10 اردیبهشت 1401 - 12:35
صفحه 1 از 2ابتدا   قبلی   [1]  2  بعدی   انتها   
جستجو
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

 
نقشه