اخبار

جابه‌جایی درختان بوستان طلوع به‌منظور اجرای عملیات عمرانی پروژه فاز پنج عماریاسر
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از جابه‌جایی درختان بوستان طلوع به‌منظور اجرای عملیات عمرانی پروژه فاز پنج عماریاسر بر اساس مصوبه کمیسیون ماده هفت خبر داد.
چهارشنبه، 26 آذر 1399 - 07:52
هزینه یک میلیارد تومانی منطقه چهار در تکمیل بوستان علوی
مدیر منطقه چهار شهرداری قم با اشاره به عملیات تکمیل بوستان علوی از هزینه یک میلیارد تومانی و پیشرفت 70 درصدی آن در سال جاری خبر داد.
ﺳﻪشنبه، 25 آذر 1399 - 19:54
کرونا، مجوز بازگشایی باغ پرندگان قم و حضور شهروندان در این پروژه تفریحی را به تاخیر انداخت
در نخستین روز آذرماه سال جاری، پروژه باغ پرندگان قم با اعتباری بیش از 30 میلیارد تومان به عنوان پروژه‌ای تفریحی و گردشگری پس از ماه ها انتظار افتتاح شد، هر چند افتتاح این پروژه سرآغازی برای تکمیل عملیات توسعه باغ است و هنوز خبری از بازگشایی این پروژه زیبا نیست، چرا که کرونا ، مجوز بازگشایی باغ پرندگان قم و حضور شهروندان در این پروژه تفریحی را به تاخیر انداخت و وضعیت بهره‌برداری از باغ پرندگان وابسته به کاهش شیوع کرونا و کم‌اثر شدن ویروسی است که تاثیر زیادی بر روند اجرای طرح‌ها و پروژه‌های شهری گذاشته است.
ﺳﻪشنبه، 25 آذر 1399 - 16:54
اخذ گواهی نامه های بین‌المللی استاندارد برای تله‌سیژ بوستان علوی
مدیر واحد تعمیرات و نگهداری سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به وضعیت پروژه تله سیژ شهر قم گفت: بخش مکانیکال این پروژه صد درصد و بخش الکتریکال آن بیش از 80 درصد پیشرفت داشت است.
ﺳﻪشنبه، 25 آذر 1399 - 11:26
احداث خط انتقال پساب برای استفاده در آبیاری فضای سبز شهر قم
مسئول امور آب و سیستم های آبیاری سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: احداث خط انتقال پساب برای استفاده در آبیاری فضای سبز شهر قم با اعتبار 55 میلیارد در حال اجرا می‌باشد.
دوشنبه، 24 آذر 1399 - 13:11
ساماندهی زمین‌های ورزشی بوستان‌ها
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم از ساماندهی زمین‌های ورزشی روباز در بوستان‌ها و همچنین تحویل وسایل ورزشی به مساجد قم به ترتیب اولویت خبر داد.

یکشنبه، 23 آذر 1399 - 16:49
پیشرفت ۵۰ درصدی بوستان زائر
مدیر منطقه چهار شهرداری قم با اشاره به هزینه 3 میلیارد و 300 میلیون تومانی منطقه چهار در توسعه و احداث بوستان زائر از پیشرفت 50 درصدی این بوستان خبر داد.
پنجشنبه، 20 آذر 1399 - 19:51
اختصاص یک میلیارد تومان به‌منظور تکمیل بوستان شهدای گمنام در سال جاری
مدیر منطقه چهار شهرداری قم از اختصاص یک میلیارد تومان به‌منظور تکمیل بوستان شهدای گمنام در سال جاری و پیشرفت 35 درصدی آن خبر داد.
چهارشنبه، 19 آذر 1399 - 20:53
در رویای کوچه باغ‌های سبز
اگر از اقلیم قم از شما بپرسند می‌گویید تابستان‌هایش داغ و سوزنده است و زمستان‌هایش دامن‌گیر؛ نه از آن شلاق آفتاب مرداد راه نجاتی هست و نه از رگبار آذر و دی. گذشتگان ما اما برای این موضوع راه حلی پیدا کرده بودند. هر جا زمینی خالی بود و آبی در دسترس، نهالی غرس می‌کردند. همین نهال تابستان‌ها از گرما نجاتشان می‌داد و پاییز و بهار از سیل. میوه‌اش هم به گذران زندگی‌شان کمک می‌کرد.

چهارشنبه، 19 آذر 1399 - 16:47
جزئیات تحقق سرانه ۲۰ متری فضای سبز در قم / قم سومین کلان‌شهر سبز کشور
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به اینکه هیچ شبهه‌ای در سرانه 20 متر مربعی فضای سبز شهر قم وجود ندارد گفت: مساحت فضای سبز شهر قم به صورت دقیق در سامانه های GIS ثبت شده و هم اکنون رتبه سوم را از نظر مساحت فضای سبز در بین کلان‌شهرها داریم.
یکشنبه، 16 آذر 1399 - 14:42
صفحه 8 از 90ابتدا   قبلی   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدی   انتها   
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه