اخبار

چهارشنبه 24 شهریور 1400
تعداد بازدید: 18

اجرای طرح ایمن‌سازی بوستان‌های سطح شهر قم/همه بوستان‌ها ایمن هستند

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم با اشاره به اجرای طرح ایمن‌سازی بوستان‌های سطح شهر در سال‌های گذشته گفت:‌ امروز با برنامه‌ریزی‌ها و تلاش‌های انجام‌شده همه بوستان‌های سطح شهر ايمن هستند.
اجرای طرح ایمن‌سازی بوستان‌های سطح شهر قم/همه بوستان‌ها ایمن هستند

 

به گزارش واحد خبر سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، عباس حلوایی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار شهرنیوز با اشاره به تلاش‌های شهرداری برای افزایش ایمنی بوستان‌های سطح شهر اظهار داشت: طی سال‌های اخیر شاهد مشکلات ایمنی در بوستان‌های شهر بودیم که ایمن‌سازی بوستان‌های سطح شهر در اولویت کاری مجموعه شهرداری قرار گرفت.

وی با بیان اینکه طرحی در این زمینه تعریف و توسط معاونت عمرانی بحث ایمن‌سازی بوستان‌های سطح شهر آغاز شد، ‌ابراز کرد: در این طرح میزان خرابی،آسیب‌دیدگی، خطرات و … احصا شد و در طول چند سال با بودجه‌ای متمرکز این مشکلات مرتفع شد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم با تأکید بر اینکه اجرای پروژه ایمن‌سازی با طراحی واحد و استاندارد انجام شد، تصریح کرد:‌ با تکمیل ایمنی، ‌هر بوستان تحویل معاونت خدمات شهری و سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم به‌عنوان بهره‌بردار گردید.

وی با اشاره به بازنگری در طراحی آب‌نماهای بوستان‌های شهر عنوان کرد:‌بیش از ۵۰ آب‌نمای سطح شهر در قالب این طرح احیا شد و به‌مرور وارد فاز بهره‌برداری گردید.

حلوایی زاده انعقاد ۶۳ قرارداد مربوطه برای اجرای این طرح در بوستان‌های سطح شهر را مورد تأکید قرار داد و یادآور شد: امروز با برنامه‌ریزی‌ها و تلاش‌های انجام‌شده همه بوستان‌های سطح شهر ایمن هستند.

تصاویر
  • اجرای طرح ایمن‌سازی بوستان‌های سطح شهر قم/همه بوستان‌ها ایمن هستند
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

نقشه