X

اخبار

دوشنبه 22 آبان 1402
تعداد بازدید: 31

فاز چهارم بوستان صداقت در قم احداث می‌شود

مدیر منطقه دو شهرداری قم گفت: فاز چهار بوستان صداقت به منظور توسعه فضای سبز در مناطق کم‌تر برخوردار شهری احداث می‌شود.
فاز چهارم بوستان صداقت در قم احداث می‌شود

 

به گزارش واحد خبر سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری قم، سید رضا حسینی با اشاره به احداث بوستان صداقت در قالب یک پارک محله‌ای در حاشیه بزرگراه امام علی (ع) و در انتهای محله شهید رجایی (شیخ‌آباد) اظهار داشت: این کار در راستای طرح توسعه فضای سبز منطقه و در قالب توسعه فضای سبز در محله‌های کمتر برخوردار برنامه‌ریزی‌شده است.  

وی با بیان اینکه این طرح با پیش‌بینی بودجه لازم عملیات عمرانی آن در حال اجرا است اضافه کرد: این پروژه که در ادامه عملیات احداث پارک محله‌ای از سال قبل در این محدوده به منظور افزایش سرانه سبز و تفریحی و بهسازی سیما و منظر محله اجرا می‌شود، بالغ‌بر ۴۲۰۰ مترمربع مساحت دارد.  

مدیر منطقه دو شهرداری قم با اشاره به جزئیات اجرای پروژه فاز چهار بوستان صداقت در این منطقه شهری گفت: برآورد هزینه اجرای آن ۱۸ میلیارد ریال است.  

وی با تأکید بر اهتمام شهرداری منطقه دو برای توسعه فضای سبز شهری در این محدوده خاطرنشان کرد: این پروژه با تلاش همکاران تا پایان سال به اتمام خواهد رسید و برای بهره‌برداری تقدیم شهروندان خواهد شد.  

حسینی به مطالبه شهروندان برای توسعه فضای سبز منطقه دو شهرداری قم اشاره کرد و گفت: با وجود محدودیت اراضی در این منطقه، از هر فرصتی برای ایجاد بوستان‌های شهری مورد نیاز شهروندان بهره خواهیم گرفت.

تصاویر
  • فاز چهارم بوستان صداقت در قم احداث می‌شود
جستجو
درباره ما

با ما از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید. سوال‌ها، پیشنهادها و انتقادات شما برای ما مهم بوده و ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما به کار می‌گیریم.

 
نقشه